Activision Blizzard logo Activision daruje Austrálii 1,6 milióna dolárov na pomoc s požiarmi

Activision daruje Austrálii 1,6 milióna dolárov na pomoc s požiarmi

Posledná úprava:

Spoločnosť Activision asi nikomu nemusíme predstavovať. Hráčov však momentálne sprevádzajú spolu s touto spoločnosťou väčšinou zlé skúsenosti (napríklad nie veľmi šťastne zvolená finančná politika).

O to zvláštne je, že sa firma rozhodla pomôcť Austrálii finančným obnosom vo výške 1,6 milióna dolárov. Pre tých prekvapených však musíte uviesť, že celý výťažok pochádza z balíčku Outback Relief Pack, ktorý bol vytvorený práve pre túto príležitosť, v novom pokračovaní CoD. Inými slovami, hráči si zakúpili set kozmetických doplnkov, kde sa jasne deklaruje, že celých 100% sumy pôjde na humanitárnu pomoc.

Activision vysvetlil, kam tieto peniaze pôjdu v novom blogovom príspevku. Spolupracuje totiž s medzinárodnou organizáciou pre humanitárnu pomoc, aby sa zabezpečilo, že 100% finančných prostriedkov pôjde práve Austrálii.

Požiare, ktoré sa začali v júni 2019, zničili približne 18,6 milióna hektárov lesov. Zabili približne 34 ľudí a jednu miliardu zvierat, čo môže viesť dokonca aj k vyhynutiu niektorých druhov.

Zdroj: PCGamer

Zaujímavý článok
ghost recon breakpoint ai Activision daruje Austrálii 1,6 milióna dolárov na pomoc s požiarmi
Ghost Recon Breakpoint dostáva AI spoluhráčov