american motorcycle simulator American Motorcycle Simulator ponúkne barové bitky, šipky pod vplyvom a striptérky

American Motorcycle Simulator ponúkne barové bitky, šipky pod vplyvom a striptérky

Nie, naozaj sme sa nezmenili na bulvár. Ide viac-menej o oficiálny popis hry od vývojára. na druhú stranu, prečo nespoznať aj túto stránku herného priemyslu. Hneď na začiatok však musíme upozorniť, aby ste sa nenechali pomýliť názvom, ktorý sa nenápadne podobá na American Truck Simulator. Naozaj nemajú veľa spoločného.

My sme sa však pomýliť nechali a pri sledovaní traileru sme tak celkom nečakali to, čo sme videli. Presvedčiť sa môžete sami na videu nižšie. Niektoré prvky však spomínané hry podobné majú. Aj táto hra vám umožní brázdiť rôzne americké cesty, či už z pohľadu tretej alebo prvej osoby a popritom sa starať o svojho miláčika (motorku).

Narozdiel od ATS sa v tejto hre môžete doriadiť alkoholom, zahrať si pod jeho vplyvom šipky, zapojiť sa do barovej ruvačky alebo sa pozrieť na … sporo odeté dievčatá pri tyči. Jednoducho klasický život každého, kto vlastní motorku (je tak?).

Podľa oficiálneho popisu na Steame nás hra zvedie na mnoho nezvyčajných miest, stretneme mnoho nezvyčajných postáv a zažijeme nezvyčajné dobrodružstvá. Kde sa však všetky tieto veci budú odohrávať? Hra sľubuje, že sa počas našich ciest budeme mať možnosť zastaviť v mnohých moteloch, gogo kluboch a tomu podobných.

American Motorcycle Simulator sa pasuje aj za survival hru, aj keď ťažko možno čakať, že budete počas svojej cesty zosadať z motorky a zbierať drevo. Vaša motorka však bude čas od času potrebovať aj opravy a to stojí peniaze. Vyzerá to tak, že tie si môžete zarobiť hraním pokru, biliardu alebo šipiek. Samozrejme, máte možnosť počas svojej cesty aj pomôcť stopárkam, avšak odmena za zvezenie je zvyčajne bozk, čo nie je veľmi výhodná transakcia. Teda, ako pre koho.

American Motorcycle Simulator by mal vyjsť niekedy v budúcom roku.

Zdroj: PCGamer

Zaujímavý článok
ghost recon breakpoint ai American Motorcycle Simulator ponúkne barové bitky, šipky pod vplyvom a striptérky
Ghost Recon Breakpoint dostáva AI spoluhráčov