apex legends season 4 Apex Legends uvádza sezónu s poradovým číslom 4

Apex Legends uvádza sezónu s poradovým číslom 4

Posledná úprava:

Ani Apex Legends nebude výnimkou vo vydávaní novej sezóny s číselným označením 4. Symbolicky očakávajte nový príchod už 4.febuára, a to pod názvom Assimilation. Očakávať môžete nový charakter, nové kozmetické doplnky, zmeny hodnotenia a omnoho viac nového obsahu.

Začneme novou postavou. Volá sa Forge. Už podľa propagačných materiálnov je jasné, že to nebude postava, ktorá si od niekoho niečo nechá ľúbiť.

„Ten chlap je presným opakom Crypta,“ uviedol v novom video-blogu Tom Casiello. „Ten chlap je výtržník. Priblíži sa k vám a nezbavíte sa ho. Má skvelú ľavačku. Je to päťnásobný majster Hyper Fighting Federation.“

Ďalej pokračuje Casiello „ Má veľkú osobnosť. Podmanil si jeden svet MMA a teraz sa zameria na Apex. Je to tiež prvá legenda, ktorá je sponzorovaná spoločnosťou Hammond Robotics.“

V úvode do štvrtej sezóny sa objavia veľké zmeny na mape sveta Edge. Podobne, ako to bolo v sezóne 2 s príchodom aktualizácie King’s Canyon.

Očakávať máme novú odstreľovaciu pušku menom Sentinel. Na rozdiel od iných odstreľovacích pušiek v hre, táto má „časovú nabíjaciu mechaniku“. Bude len na vás či si počkáte a vystrelíte s plnou silou alebo vystrelíte s menším poškodením.

Celý rozhovor si môžete pozrieť vo videu nižšie:

Tak čo idete do toho ?

Zdroj: PCGamer

Zaujímavý článok
assassins creed valhalla 1 Apex Legends uvádza sezónu s poradovým číslom 4
Uniklo 30 minút gameplayu z Assassin’s Creed Valhalla