apple wheels kolieska mac pro Apple ponúka príslušenstvo k Mac-u

Apple ponúka príslušenstvo k Mac-u

Posledná úprava:

V súčastnosti žijeme v šialenom svete. Droždie sa stáva nenahraditeľným produktom, toaletný papier ako by z obchodu úplne vymizol, nehovoriac o hygienických prostriedkoch, ktoré teraz chýbajú. Na rad ale prichádza technologický gigant. Spoločnosť Apple. Po predstavení Iphone SE, veľmi potichu vydal príslušenstvo pre svoj stolný počítač Mac Pro.

Sadá štyroch koliesok pre Mac Pro stojí 699 dolárov (odhadovaná cena v EU okolo 700€). Príde vám to ako absurdná cena? Apple má pádne argumenty „Položte svoj Mac Pro na kolesá pomocou tejto súpravy k Mac Pro. Súpravy kolies z nehrdzavejúcej ocele a gumy, ktoré sú navrhnuté na mieru, uľahčujú posúvanie počítača Mac Pro okolo, či už ho vysúvate zdola spod stola alebo presúvate cez štúdio.

Samozrejme ako niektorý Youtuberi na svojich kanáloch poznamenali, PC sa stáva neovládateľným. Po nasadení koliesok začne utekať, za predpokladu, že máte krivú podlahu.

Ani tú Apple nezaháľal a do svojej ponuky pridal stacionárne nožičky. Ich cena je 299 dolárov.

Asi si teraz kladiete otázku, prečo Apple tak vysoko nadcenil svoje produkty? Z pohľadu SEO špecialistu je to jedinečná možnosť ako ukázať, že silné meno na trhu môže ponúkať aj absolútny brak za niekoľko 100 násobnú cenu. Popularita sa navýši a popritom nemusia predať ani jeden kus.

Okrem popularity tu máme aj cielený marketing. Cielené príslušenstvo je na stolný PC, ktorý nie je najpredávanejší spomedzi Apple. Po prečítaní tohto článku, ste však zistili, že Apple má vo svojich technologických perifériách aj počítač! Bohužiaľ, aj s hrou Fortnite má problémy, ale aspoň viete, že niečo také jednoducho existuje. Nikdy neviete, neskôr si také PC budete môcť zadovážiť.

Tretia a podľa mňa najbrilantnejšia vlastnosť tohto produktu je jeho samotná reklama. Apple nemusel vynaložiť ani euro na reklamu. Stačilo uviesť produkt na web stránku a reakcie nenechali na daný produkt a moment dlho čakať. Inými slovami, nepoznáme stránku, kde by neexitovala zmienka, z istého pohľadu, o absurdite tohto produktu.

Zdroj: PCGamer

Zaujímavý článok
assassins creed valhalla hra Apple ponúka príslušenstvo k Mac-u
Ďalšie uniknuté zábery z Assassin’s Creed Valhalla