eivor assassins creed valhalla Assassin's Creed Valhalla umožní zmenu pohlavia aj počas hry

Assassin’s Creed Valhalla umožní zmenu pohlavia aj počas hry

Podobne ako v hre Odyssey, aj v Assassin’s Creed Valhalla si môžete vybrať, či budete hrať za ženskú, alebo mužskú postavu. Na príbehu to nič nezmení. Postava sa dokonca bude stále volať rovnako – Eivor. Napriek tomu, nejaký dopad na príbeh to mať bude.

Keďže v Odyssey sa jeden zo súrodencov, ktorého ste si nevybrali, stal zápornou postavou, nebolo možné meniť pohlavie vašej postavy v priebehu hry. To v prípade Valhally platiť nebude. Ak začnete za ženu a rozhodnete sa, že chcete ďalej pokračovať za muža, nič vám v tom nebráni. Kedykoľvek, počas celej hry.

Zmení sa len pohlavie, vzhľad a samozrejme dabing. Príbeh ostane stále rovnaký. Napriek tomu režisér hry Eric Baptizat hovorí, že vaše rozhodnutie bude mať istý dopad na hru. Zatiaľ ale nepotvrdil, aký konkrétne.

Zdroj: VG247


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
call of duty warzone Assassin's Creed Valhalla umožní zmenu pohlavia aj počas hry
Call of Duty: Warzone, 5. sezóna prichádza