ps5 marvels avengers original3 Avengers dostanú betu a cross-over s Fortnite-om

Avengers dostanú betu a cross-over s Fortnite-om

Marvel’s Avengers War Table, digitálny stream organizovaný samotným Square Enixom a ktorý sa konal včera, poskytol širší a predovšetkým bližší pohľad na beta verziu hry, spoluprácu s hrou Fornite a aj predstavenie prvého DLC s ďalším Avengerom, Hawkeye-om. Čím bolo vlastne odhalené, že bude prvým dodatočným Avengerom v hre, ktorý bude voľne k stiahnutiu zadarmo. Postava bude mať svoj vlastný príbeh a budete môcť používať jeho typický luk a šípy.

Beta verzia hry Marvel’s Avengers bude obsahovať niekoľko single-playerových misií, ako i tie, ktoré bude možné hrať samostatne prípadne s vaším tímom Avengerov zloženým z AI spoluhráčov prípadne v kooperácii s ďalšími štyrmi hráčmi. V jednej z misií budete hrať za Kamalu Khan (Ms. Marvel) a spojíte sa spolu s Hulkom, aby ste infiltrovali základňu AIMu v severozápadnej časti Tichého oceánu, ktorá je posledným známym miestom J.A.R.V.I.S.a. Taktiež budete cestovať do vojnovej zóny v Rusku aby ste odkryli tajomstvá S.H.I.E.L.D.u v podzemnom bunkri.

Počas streamu bolo taktiež oznámené, že hráči na Xbox One A PlayStation 4, ktorí prepoja svoje účty Sqare Enix Members s Epic Games účtami a splnia všetky 3 HARM-room výzvy v beta verzii hry, dostanú krompáč (v štýle Hulkových rúk) + štýl z Hulkbustera do Fortnite.

avengers hulk smashers pickaxe Avengers dostanú betu a cross-over s Fortnite-om
HULK Smashers PickAxe, Zdroj: FortniteInsider

Zdroj: VG247


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
assassins creed china cina concept arty Avengers dostanú betu a cross-over s Fortnite-om
Ubisoftu unikli concept arty Assassins’s Creed z Číny