bethesda e3 showcase Bethesda neplánuje online prezentáciu

Bethesda neplánuje online prezentáciu

Jún, mesiac, ktorý mal priniesť najväčšiu, najnavštevovanejšiu, najúspešnejšiu a najlepšiu hernú šou, ktorá bola pred nedávnom zrušená, neodratila herných vývojárov a najväčšie spoločnosti od krokov, ktoré mali byť nejakou satisfakciou pre uverejnenie svojich noviniek prostredníctvom online prezentácií. Avšak, jedna z nich sa odtrhla a oznámila, že svoju online konferenciu neplánuje aj napriek aktuálnej situácii s pandémiou.

Toto je vyjadrenie Vice-prezidenta svetového marketingu Bethesda Softworks, Pete Hinesa, ktorý zdieľal správu na sociálnej sieti Twitter.

Keďže mnoho ich vývojových tímov po celom svete pracuje priamo z domova kvôli COVIDu, digitálna prezentácia by mohla byť logickým problémom pre túto spoločnosť.

Napríklad, Microsoft a Ubisoft aj napriek tomu, že ich vývojárske tímy taktiež pôosobia viac-menej po celom svete, uviedli, že svoje digitálne konferenciu sú aj naďalej vo fáze plánovania. Devolver Digital uviedla že plánujú pokračovať digitálnou prehliadkou a Nintendo, že hľadá „iné spôsoby“, ktorými by mohla informovať svojích fanúšikov o nových aktivitách a produktoch.

Zdroj: VG247

Zaujímavý článok
assassins creed valhalla misie Bethesda neplánuje online prezentáciu
Vedľajšie misie v Assassin’s Creed Valhalla nebudú