PlayStation 5 Design White Top Biele kryty na PS5 vyzerajú, že sa budú môcť meniť

Biele kryty na PS5 vyzerajú, že sa budú môcť meniť

Z toho, čo sme zatiaľ videli, to vyzerá tak, že PS5 je pomerne veľká herná konzola s bielymi krytmi po bokoch. Práve tie by sa podľa posledných informácií mohli dať jednoducho oddeliť a vymeniť za iné.

Naznačuje to fotografia, ktorá sa objavila na fórach ResetEra. Tam bola uverejnená fotografia s oddeleným krytom, na ktorom môžeme vidieť jednoduchý, zaklápací systém. To by mohlo znamenať, že si dizajn týchto krytov budeme môcť meniť podľa vlastnej chuti kedykoľvek.

PS5
Zdroj: ResetEra

Samozrejme, ako každú oficiálne nepotvrdenú informáciu, aj túto musíme brať s rezervou. Sony zatiaľ nepotvrdilo, že to možné bude. Nepochybne by to ale bola vítaná možnosť. Sony by pritom nemuselo vyrábať iné farebné edície, stačilo by ponúknuť krytie v iných farebných prevedeniach.

Nepochybne by sa našlo aj veľa iných tvorcov a obchodov, ktoré by začali vyrábať a ponúkať vlastné, „neoficiálne“ dizajny.

Zdroj: VG247


playstationsczsk Biele kryty na PS5 vyzerajú, že sa budú môcť meniť

Trpíš veľkou vášňou pre Playstation 4 a tešíš sa na Playstatin 5? Pridaj sa do najväčšej česko-slovenskej PlayStation komunity na Facebooku. Zdieľaj svoje zážitky z hrania, diskutuj o novinkách a nájdi si spoluhráčov na hranie.


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
apex legends Biele kryty na PS5 vyzerajú, že sa budú môcť meniť
Predstavil Apex Legends novú postavu pre 6. sezónu?