rainbow six siege Bola naznačená budúcnosť Rainbow Six Siege

Bola naznačená budúcnosť Rainbow Six Siege

Nepodložený únik informácií

Máme tu ďalší veľký únik zatiaľ nepodložených informácií o novo pripravovaných inováciach v Rainbow Six Siege. A to len týždeň od spustenia novej sezóny. Už v minulosti sa spomínalo o prepojenosti značiek Rainbow so Splinter Cell a tentoraz to vyzerá na skvelej ceste k potvrdeniu.

V prvom rade tu máme dvoch nových operátorov, ktorí sú si svojim vonkajškom rozdielni, ale skvelo zapadajú do univerzita Splinter Cell. Scout, zatiaľ len „kódové meno“, má v inventári kamery. Podobne ako Valkýra ich môže hádzať na steny a „špicľovať“ svojich nepriateľov. Zároveň dokáže manuálne z kamier strieľať do nepriateľov.

Ďalšou špecializáciou operátora je Secondary Hard Breacher. Inými slovami, výrez, ktorý dokáže vypáliť dieru na miesta kde je to povolené. Pri kombinácií s kamerami sa javí ako silný útočník. Dokonca bola predstavená aj primárna zbraň SC3000K. Tvarom a dizajnom sa podobá na sériu SC z dôb Sama Fishera.

Druhý operátor je Aruni. Thajský obranca, ktorý ukazuje svoju silu a obratnosť. Operátor je vybavený robotickou rukou, ktorá podobne ako Iron-man ničí všetko okolo seba. Sila úderov je podobná sile brokovnice. Aruni disponuje aj laserovou barikádou. Využitie tohto gadgetu je trochu mätúce, nakoľko barikáda sa automaticky vypína pri prechode obrancov, no zároveň môže byť zničená EMP granátom a doteraz nevieme akú účinnosť alebo poškodenie vyvolá u protivníkov.

Ďalšími zmenami budú nové značky mieridla a nové prerábky starých máp Chalet a Skycraper a samozrejme nový eltný skin na Tachanku.

Ak by vám to bolo málo, ešte tu máme jeden starší leak, ktorý naznačuje skorý príchod Battle Passu. Tentoraz v duchu robotizácie.

Zdroj: PCGamer


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
far cry 6 hra Bola naznačená budúcnosť Rainbow Six Siege
Prvý trailer na Far Cry 6 odhalený