borderlands gearbox Borderlands 3 sa už chystá na Steam

Borderlands 3 sa už chystá na Steam

Tí z vás, ktorí dychtivo očakávajú príchod Borderlands 3 na Steam a odmietajú ho hrať, pokiaľ bude na akejkoľvek inej platforme si môžu vydýchnuť. Už nebudete musieť dlho čakať. Borderlands 3 príde na Steam už budúci týždeň.

Hra sa v obchode objaví 13. marca, avšak ak ste si ju cez Steam predobjednali, môžete si ju začať sťahovať už 10. marca a byť tak v deň vydania pripravení okamžite hrať.

Jednou zo zásadných výhod tejto hry je, že nezáleží na tom na akej platforme hru vlastníte. Ak si ju zakúpite cez Steam, môžete úplne bez obáv hrať s priateľmi, ktorí hru hrajú prostredníctvom Epic Store.

Túto funkciu si však musíte zapnúť. Po vydaní hry na Steame príde aj update, ktorý umožní takéto spoločné hranie. Musíte si ho nainštalovať a funkciu zapnúť. Ak sa rozhodnete ju nechať vypnutú, budete obmedzení na hranie iba na rovnakej platforme, akú máte vy. Stále si však budete musieť vybrať univezálne meno pre oba platformy.

Zo začiatku nebude možné posielať si prostredníctvom hry správy. To znamená, že ak budete s kamarátmi hrať na rôznych platformách, budete aspoň na čas komunikovať inak. Táto možnosť príde až neskôr.

Ak chcete prejsť z Epic Games verzie na Steam verziu, samozrejme môžete, spolu s vašimi uloženými pozíciami. Tie však budete musieť presúvať manuálne, takže si ich zálohujte, nech o ne neprídete. Gearbox však ponúkne návod, ako uložené pozície správne presunúť do novej verzie hry.

Zdroj: VG247

Zaujímavý článok
worms rumble Borderlands 3 sa už chystá na Steam
Noví červíci sú na ceste, Worms Rumble predstavený