Call of Duty Modern Warfare Season 1 Call of Duty: Modern Warfare trápi nový glitch

Call of Duty: Modern Warfare trápi nový glitch

Hráči hry Call of Duty Modern Warfare v režime „Ground War“ objavili niekoľko spôsobov, ako sa dostať do stien alebo podláh v rôznych mapách. To umožní hráčom beztrestne „cheatovať“ čo znamená veľkú výhodu pre tých, ktorý tento glich využijú.

Pred týmto prílevom „podvodníkov“ bol režim štýlu 32 versus 32 na bojovom poli kedysi skvelým miestom na zvýšenie úrovne a pre farming XP bez tlaku na individuálny výkon. Dnes sa Modern Warfare ale stáva frustrujúcim miestom pre hráča. Mnohý z nich hľadajú a používajú mimo-ohraničené oblasti mapy, aby si umelo navýšili kill ratio. To im umožňuje ľahko získať Nuke, ktorú získate dosiahnutím 30 po sebe nasledujúcich zabití pri použití zbraní alebo zariadení.

Obzvlášť najviac tento glitch spozorujete v Modern Warfare na mape „Port of Verdansk“. Hráči našli niekoľko rôznych miest, ktoré im umožnia dostať sa pod mapu, aby mohli striehnuť na nevedomých hráčov a získať výborné kill ratio bez toho, aby utrpeli akékoľvek škody. Hráči našli aj niekoľko spôsobov, ako sa dostať do stien budov na mapách „Karst River Quarry” a „Krovnik Farmland“.

Dokonca aj niektorý hráči ktorý o tejto chybe nevedia sa dostanú do situácie keď sa ocitnú za mapou. Používateľ Redditu „Bleak5170“ sa ocitol mimo na mape „Tavorsk District“ čomu predchádzal bežný spawn(.sk) družstva.

Poznamenal nasledovné: „Nemal som tušenie, do čoho sme sa dostali,“ a dodal „s hrdosťou môžem povedať, že som sa okamžite zabil s použitím claymore, lol.“

Podobne lacná taktika nie je ničím novým v hrách so zameraním na multiplayer režim. Je však zriedkavé, keď sa v novo vydávanom titule ako Call of Duty objaví takéto nekontrolované podvádzanie. Veríme však, že skupina Infinity Ward dokáže rýchlo zareagovať, pretože tieto nepríjemnosti trápia priveľa hráčov a spôsobujú len zbytočný chaos.

Zdroj: KOTAKU.COM

Zaujímavý článok
uplay Call of Duty: Modern Warfare trápi nový glitch
Uplay+ trial vám poskytne prístup k viac ako 100 hrám zadarmo