Cyberpunk 2077 CDPR odkladá plánovaný Cyberpunk 2077 event

CDPR odkladá plánovaný Cyberpunk 2077 event

Po vzore iných herných spoločností, ktoré kvôli protestom v Amerike odkladajú svoje naplánované prezentácie a oznámenia, tak urobí aj CD Projekt Red. Pôvodne bol event naplánovaný na 11. júna, avšak vzhľadom na situáciu sa štúdio rozhodlo presunúť ho na neskorší dátum.

Novinky ohľadom Cyberpunk 2077 sa tak po novom dozvieme až 25. júna, CD Projekt Red to oznámili prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti Twitter.

Nie sú však jediní, Sony taktiež zrušilo svoju prezentáciu konzoly PlayStation 5, ktorá mala byť už tento štvrtok a EA odložili oznámenie Madden NFL 21. Activision tiež odkladá štvrtú sezónu v hrách Modern Warfare a Warzone.

Počas predstavenia by sme mohli očakávať nové gameplay zábery a vývojári nám možno povedia o plánoch pre DLC, ktoré by podľa posledných informácii mali prebiehať podobne ako pri hre Zaklínač 3.

Cyberpunk 2077 vychádza 17. septembra na PC, PS4 a Xbox One. Po vydaní next-gen konzol bude hra vydaná aj na ne.

Zdroj: Twitter


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
watch dogs 2 hra CDPR odkladá plánovaný Cyberpunk 2077 event
Watch Dogs 2 je možné získať zadarmo