dirt 5 hra Codemasters predstavilo Dirt 5

Codemasters predstavilo Dirt 5

Posledná úprava:

Počas týždňa sa na internete objavili informácie o tom, že Codemasters chystá nové hry. Jednú z nich predstavili aj počas Xbox streamu a podľa očakávaní ide o Dirt 5. Prinesie niekoľko noviniek a niekoľko nápadov si požičia aj od Forza Horizon 4.

Zatiaľ je potvrdené, že hra vyjde na Xbox One a Series X. Bude podporovať aj program Smart Delivery, čo znamená, že ak si hru kúpite na Xbox One, máte možnosť bezplatného upgradu na Series X.

Mnohých poteší, že v kariérnom móde budú vašimi mentormi Nolan North (Drake v Uncharted) a Troy Baker (Joel v The Last of Us). Alebo budú aspoň dabovať postavy, ktoré vás kariérou budú sprevádzať. Kariéra bude závisieť aj od rozhodnutí, ktoré počas nej urobíte.

Medzi novinky patrí aj hranie štyroch hráčov v split-screen, avšak iba na konzole Series X. veľa hráčov však poteší neuveriteľných 120 FPS, respektíve 60FPS v 4K, ktoré si môžete užiť. Taktiež však ide o výhradu konzoly Series X.

Zdroj: Xbox


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
Nier Reincarnation Codemasters predstavilo Dirt 5
Nier Reincarnation mieri na mobily