nintendo theme park Covid-19 prekazil otvorenie Nintendo parku

Covid-19 prekazil otvorenie Nintendo parku

V japonskej Osake mali otvoriť zábavný park Super Nintendo World, ladený v téme Nintendo hier. Jeho otvorenie pre pandémiu musia preložiť na neskôr.

Park vznikal vďaka Universal Studios Japan. Neskôr sa mal podobný projekt konať v Singapure či USA. Jeho vývojári a tvorcovia už pracujú na novom dátume, ktorý sa svet dozvie pravdepodobne už tohto týždňa. Dúfajú, že sa otvorenie uskutoční ešte tohto roku, nevylučujú však možnosť posunúť dátum až na budúci rok.

Návštevníci dostanú pri vstupe špeciálne pásky na zápästie („Power Up Bands“). Tie si budú môcť zosynchronizovať s aplikáciou vo svojich smartfónoch. Pomocou tohto systému môžu sledovať svoje aktivity v parku. Okrem iného, na tieto náramky budú zbierať body vo forme mincí a súťažiť tak s inými účastníkmi. Thierry Coup, jeden z hlavných tvorcov parku, nazval projekt videohrou v životnej veľkosti.

Na reálny vzhľad parku všetci nedočkavo čakajú. Zdroj: GameTrailers

Zdroj: Eurogamer, The Verge


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
death stranding hra Covid-19 prekazil otvorenie Nintendo parku
Death Stranding zadarmo k vybraným grafickým kartám