crash bandicoot nsane trilogy crash2 Crash Bandicoot 4 sa možno dostane aj na PC

Crash Bandicoot 4 sa možno dostane aj na PC

Zatiaľ boli oznámené iba konzolové verzie, ale to by sa v budúcnosti mohlo zmeniť. Vydavateľ hry, spoločnosť Activision, sa obzerá aj po nových platformách, na ktoré by hru mohla priniesť.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time nám bol predstavený krtátkym trailerom a tešiť sa plnú hru môžeme už 2. októbra tohto roku. Vlastne tešiť sa môžu len vlastníci konzol Xbox One a PlayStation 4. Iba na tieto dve platformy bola hra oznámená. To však nutne neznamená, že nepríde aj na PC.

Podobne ako pri N.Sane Trilogy, čo bola vlastne vylepšená verzia prvých troch hier Crash Bandicoot, sa môže stať, že po roku od vydania na konzoly príde hra aj na PC. Activision sa k tejto téme aj vyjadril, ale len v krátkosti.

„Stále vyhodnocujeme možnosť vydania hry na nové platformy v neskorší dátum,“ povedal Activision pre PCGamer. „Sledujte nás pre viac informácií.“ Čiže klasické vyjadrenie, v ktorom vydavateľ nechce veľa prezradiť. Napriek tomu dúfame, že si po čase zahráme nového Crasha aj na PC.

Zdroj: PCGamer


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
apps.4881.64125392135012540.690e8de2 9f23 4b58 a55c aeaf24185e0b Crash Bandicoot 4 sa možno dostane aj na PC
Halo 3 bude už aj na PC – ako súčasť Master Chief Collection