cyberpunk hra zlta Cyberpunk 2077 sa opäť odkladá

Cyberpunk 2077 sa opäť odkladá

V momentálnej situácií, ktorá zasiahla aj herný priemysel, sme snáď všetci dúfali a držali palce vývojárom hier, nech to všetko stihnú a máme sa čo hrať. Bohužiaľ, nie vždy je to možné a niektoré hry sa budú musieť omeškať. Posledným prípadom je aj Cyberpunk 2077 od CD Projekt Red.

CD Projekt Red oznámilo prostredníctvom oficiálneho Twitter účtu, relatívne smutnú správu. Cyberpunk 2077 sa posúva opäť raz na neskorší dátum. Pôvodne mala hra vyjsť 17. septembra. Tento dátum však už aktuálny nie je. Novým dátum vydania je 19. november, stále však ešte tento rok.

Ako dôvod uvádzajú jednoducho potrebu trocha viac času, aby bola hra tak skvelá, ako o nej všetci hovoria. Na pleciach CD Projekt Red je teraz určite ťažko bremeno, keďže každý od hry Cyberpunk 2077 očakáva jedinečný titul. Ak sa im to však podarí, fanúšikovia určite odpustia aj pár mesiacov meškania.

Zdroj: Twitter


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
creaks amanita design Cyberpunk 2077 sa opäť odkladá
Creaks – nová hra od českých vývojarov