cyberpunk 2077 Cyberpunk bude mať 1 000 NPC s dennou rutinou

Cyberpunk bude mať 1 000 NPC s dennou rutinou

Posledná úprava:

Momentálne už niet pochýb o tom, že Cyberpunk 2077 bude jedna z najväčších hier, aké si budeme môcť zahrať. Ambiciózny herný titul pravidelne prekvapuje novými informáciami o tom, aký rozsiahly herný svet bude obsahovať. Po novom sa môžeme tešiť aj na vyše tisíc NPC postáv pričom každá z nich bude mať svoju vlastnú dennú rutinu.

Táto informácia pochádza priamo od štúdia CD Projekt Red, ktoré poskytlo sériu rozhovorov nemeckému magazínu GameStar. V jednom z rozhovor sa CDPR vyjadrilo k tomu, že hra bude obsahovať vyše tisíc NPC postáv a každá jedna z nich bude mať svoj vlastný denný program. To znamená, že sa budú pohybovať v hernom svete v pravidelných intervaloch a na základe toho, aký je deň a čas, budú robiť rôzne činnosti.

Aj Zaklínač 3 má niekoľko NPC postáv so svojou vlastnou dennou rutinou, avšak implementovať ju do takého veľkého množstva postáv, je už omnoho náročnejšie. Asi najbližšie k tomu má momentálne hra Red Dead Redemption 2.

Okrem týchto noviniek sme sa mali možnosť dozvedieť aj o tom, že misie v Cyberpunk 2077 budú zámerne navrhnuté, aby sa prispôsobili heslu „čo najhlúpejšie môže hráč spraviť?“ Ako príklad uvádza CDPR opustenie šialenej prestrelky za účelom kúpiť si hamburger. Aj na to vývojári v CDPR mysleli a misia sa tomu prispôsobí.

Zdroj: GameStar


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
Gujian 3 11 14 19 Cyberpunk bude mať 1 000 NPC s dennou rutinou
Čínske RPG Gujian 3 predalo už 1,3 milióna kópií