last of us part2 Ďalšia hra od Naughty Dog bude TLOU 3 alebo novinka

Ďalšia hra od Naughty Dog bude TLOU 3 alebo novinka

Je možné, že dlho očakávaná druhá časť The Last of Us nebude posledná a dočkáme sa aj tretej, záverečnej časti? Alebo pôjde Noughty Dog skôr do úplne novej značky a The Last of Us ukončí? Aj o tom sa v rozhovore vyjadril Neil Druckmann zo štúdia.

Rozhovor poskytol zahraničnému magazínu GQ. Je obsiahly a väčšinu času sa venuje aktuálnej téme – The Last of Us 2. Nachádza sa tam však aj veľmi krátky, ale za to jasný náznak o tom, čo by mohla byť ďalšia hra v hľadáčiku Naughty Dog.

„Keď začnete ukončovať sériu, z kreatívneho hľadiska máte stále menej a menej zodpovednosti a vaša myseľ sa začne zameriavať opäť na niečo nové,“ hovorí Druckmann v rozhovore. „Takže áno, ďalšou hrou môže byť The Last of Us Part 3, ďalšou hrou môže byť nová značka.“

Okrem toho vyjadril aj svoje nadšenie z nového seriálu The Last of Us, ktorý Naughty Dog chystá v spolupráci s HBO. O tom sme písali aj na našom webe a článok si môžete prečítať cez odkaz nižšie. Last of Us Part 2 vychádza 19. júna, avšak prvé recenzie sa na internete objavia už tento piatok.

Zdroj: GQ


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
beyond blue wp Ďalšia hra od Naughty Dog bude TLOU 3 alebo novinka
Beyond Blue