deathloop hra2 Deathloop na PlayStation 5 pobeží v 60FPS

Deathloop na PlayStation 5 pobeží v 60FPS

Iba nedávno sa k nám dostala informácia, že novinka od Arkane Studios, ktorá bola predstavená počas PlayStation 5 prezentácie, pobeží na novej next-gen konzole od Sony v príjemných 60 FPS. Táto informácia pochádza z oficiálneho blogu Bethesdy, ktorá je vydavateľom tejto hry.

Podľa vývojárov je hra Deathloop vytvorená špeciálne pre nový next-gen hardvér, ktorý PlayStation 5 ponúkne. Hra vyjde exkluzívne na konzolu PlayStation 5, avšak je potvrdené, že zároveň s vydaním konzolovej verzie sa dočkáme aj vydania na PC. To znamená, že hráči na Xboxe si Deathloop nezahrajú.

Vývojári sa v príspevku na blogu ďalej pochválili, že hra bude mať naozaj zaujímavý svet, ktorý by mal predstavovať všetko to, čo štúdio Arkane dokáže. Hra bude obsahovať aj istú formu multiplayeru. Aj keď väčšinu času budete hrať za hlavnú postavu menom Colt, ponúka sa vám aj postava Julianna, ktorá ma schopnosť dostať sa do hry iných hráčov ako záporná postava.

Štúdio potvrdilo, že Julianna sa bude v hre objavovať bez ohľadu na to, či pôjde o iného reálneho hráča, alebo nie. V tom druhom prípade bude, samozrejme, ovládaná počítačom.

Hra Deathloop vychádza exkluzívne na konzolu PS5 a v rovnakom čase aj na PC už počas týchto Vianoc.

Zdroj: VG247


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
fallout 76 Deathloop na PlayStation 5 pobeží v 60FPS
Fallout dostane aj seriálovú podobu