vikendi pubg Do PUBG sa po čase vráti zasnežená mapa Vikendi

Do PUBG sa po čase vráti zasnežená mapa Vikendi

Niekoľko dlhých chvíľ museli hráči snežnú mapu v PUBG oželieť. Teraz sú však práce na nej v plnom prúde a onedlho sa jej dočkáme. Mapa z hry odišla začiatkom šiestej sezóny, keď vývojári oznámili novú.

Vikendi musela prejsť rôznymi balančnými zmenami, hlavne čo sa týka lootu. Vývojári sa však nakoniec rozhodli ju stiahnuť z obehu celú a poriadne prerobiť. Dnes však konečne nadišiel čas, keď sa môžeme pozrieť, či to stálo za to.

Mapa bude spočiatku hrateľná len pre partnerov PUBG, to znamená streamerov a im podobným. Na Twitchi o ňu určite nebude núdza a tak, pokiaľ ju chcete vidieť v akcii, určite si to namierte medzi piatkom a nedeľou k svojmu obľúbenému streamerovi.

Najväčšou novinkou sú určite vlaky. Kompletné, veľké, rýchle s koľajami po celej mape. Áno, dá sa aj nastúpiť, ako sme mohli vidieť aj na videu. Dinopark, jedno z miest, ktoré fanúšikovia tejto mapy určite poznajú, bol zmenený na väčší Dinoland. Ostatné miesta ako Mount Kreznic alebo Tovar boli taktiež upravené.

Rovnako tak sa úprav dočkal aj samotný terén a na niektorých miestach bola odstránená aj podstatná časť snehu. Jedinou možnosťou ako si novú mapu momentálne zahrať je nájsť súkromnú hru, ktorú založí jeden z PUBG partnerov, ktorí k nej majú prístup.

V hre by sme ju teoreticky mohli uvidieť naživo so začiatkom siedmej sezóny, ktorá však začne až niekedy po 16. apríli, keďže dovtedy trvá šiesta.

Zdroj: VG247

Zaujímavý článok
playstation sony epic Do PUBG sa po čase vráti zasnežená mapa Vikendi
Sony kúpilo podiel v Epic Games