the witcher vesemir kim bodnia Druhá séria Zaklínača nám predstaví aj Vesemira

Druhá séria Zaklínača nám predstaví aj Vesemira

Po slede nedávných udalostí, kedy boli s rolou Vesemira neustále spojované mená ako Michael Keaton, Mads Mikkelsen či Mark Hamill je už definitívne týmto špekuláciam koniec.

A aj keď po odmietnutí ponúk Keatonom a Mikkelsenom sme očakávali, že rolu príjme práve tretí zmienený, nebude to práve Mark Hamill. Dnes už však vieme aj meno herca, ktorý starého dobrého pobočníka, ale hlavne Geraltovho učiteľa a jedného z najmocnejších zaklínačov, stvárni.

Kim Bodnia, známy hlavne vďaka role Konstantina v Killing Eve si zahrá túto postavu v druhej sérii úspešného seriálu podľa ešte úspešnejšej hry. Keď hovoríme, že je jeden z najmocnejších zaklínačov, myslíme to naozaj vážne. Je jedným z mála ktorý prežil masaker pri Kaer Morhen, hon na zaklínačov, ktorý ich skoro všetkých vyhladil.

„Som taká nadšená, že môžeme Kima Bodniu privítať na palube hercov,“ píše showrunnerka seriálu Lauren Schmidt Hissrich. „Obdivovala som jeho talent v dielach ako Killing Eve alebo The Bridge a neviem sa dočkať kedy toto všetko využije pri hraní Vesemira, ktorý je tak podstatnou časťou druhej série.“

Na druhú sériu si však ešte počkáme, konkrétne do roku 2021.

Zdroj: GameSpot

Zaujímavý článok
far cry 6 hra Druhá séria Zaklínača nám predstaví aj Vesemira
Prvý trailer na Far Cry 6 odhalený