minecraft dungeons bg Dungeons dostane prvé DLC a cross-platform

Dungeons dostane prvé DLC a cross-platform

Posledná úprava:

Prvý príbehový prírastok do novinky Minecraft Dungeons je už na ceste a príde v relatívne krátkom čase po vydaní hry. V príprave je však aj ďalšia aktualizácia hry a niekoľko iných príbehových DLC, ktoré do hry prídu postupom času.

Prvé DLC bude mať názov Jungle Awakens a príde už v júli. Postavíte sa čelom nebezpečnej džungli a vašou úlohou bude prebojovať sa „neznámym nebezpečenstvom“ v troch rôznych misiách. Na pomoc si môžete pozvať nové vybavenie, zbrane a artefakty.

Neskôr v tomto roku, bude tiež vydané ďalšie DLC s názvom Creeping Winter, no detailnejšie informácie zatiaľ neboli poskytnuté. Z názvu môžme len vyčítať, že sa pozrieme do zasnežených oblastí.

Tí, ktorí vlastnia Hero edíciu, dostanú všetky DLC, samozrejme, bezplatne. Zatiaľ však nie je známe, ako chce Mojang poskytnúť DLC pre tých, ktorí majú štandardnú edíciu hry. Predpokladáme však, že štúdio tieto informácie už čoskoro poskytne. Môžeme však očakávať, že si ich budeme musieť kúpiť za reálne peniaze.

Ďalší update, tentoraz zadarmo pre všetkých, pridá do hry cross-platform, takže si budete môcť zahrať so svojimi kamarátmi bez ohľadu na to, na akej platforme hru vlastnia.

Ak vás zaujíma, ako si Minecraft Dungeons viedol v našej recenzii, prečítať si ju môžete na tomto odkaze.

Zdroj: Mojang

Zaujímavý článok
maxresdefault skic Dungeons dostane prvé DLC a cross-platform
V Call of Duty jedno z gest už nepoužijete