fbpx

E3

Electronic Entertainment Expo, alebo skrátene E3 je každoročne svetovo očakávaná akcia zameraná na videoherný priemysel.

E3 2019: Hranie Xbox 360 hier na PC nemáme očakávať

Ešte skôr v tomto roku sa objavili nepotvrdené informácie o tom ako Microsoft testuje natívne hranie Xbox One hier na PC. Väčšina z nás potajme dúfala, že to nebude problém a všetko prebehne hladko, veď Xbox One je čo sa…

E3 2019: Final Fantasy 7 Remake bude aj na PlayStation 5

Jedna z najväčších hier, ktoré sme od E3 očakávali je nepochybne aj Final Fantasy 7 Remake. Videli sme niekoľko nových videí z hry a máme potvrdené, že hra bude rozdelená na epizódy.

E3 2019: Do hry DAEMON X MACHINA príde aj kompetitívny režim

Po zhliadnutí krátkeho (a trochu neuspokojivého) dema na začiatku tohto roka sa potvrdilo, že hra DAEMON X MACHINA dorazí na Switch dňa 13. septembra.

E3 2019: Pozrite si 18-minútový gameplay z Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Počas konferencie PC Gaming Show sme mohli zazrieť novú hru Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Ponúkli nám prvý cinematic trailer, ktorý by mal navnadiť priaznivcov obľubujúcich upírsku tematiku.

E3 2019: Nintendo nemá žiadne nové 3DS hry, obchodu sa ale stále darí

Doteraz bol v tomto trošku zmätok, ale Nintendo sa v podstate presunulo zo svojej konzoly 3DS a svoje záujmy smeruje inde. V tomto roku nie sú ohlásené skoro žiadne nové hry a to ani na tak veľkej akcii ako je…

E3 2019: Spyro Reignited Trilogy dostáva dátum vydania pre PC a Switch

Acitivision počas E3 konferencie úprimne nezahviezdil a v podstate na E3 oficiálne ani nebol.  Mnoho fanúšikov bolo sklamaných, že vydavatelia vôbec neprezentovali nový titul COD: MW.

E3 2019: Witcher 3.5 by zarobil peniaze, ale CD Projekt Red sa rozhodlo inak

Poľské štúdio CD Projekt Red, ktoré stojí za nesmierne populárnou sériou The Witcher (Zaklínač) mali možnosť vydať Witcher 3.5 a zarobiť rýchle peniaze. Štúdio sa však rozhodlo úplne inak, pretože táto voľba ide proti ich osobným zásadám a proti ich…

E3 2019: Čím prispel George R.R. Martin do hry Elden Ring

Tento týždeň pri príležitosti konania herného veľtrhu E3 oficiálne oznámilo štúdio From Software novú hru s názvom Elden Ring. Pozornosť si získala nielen vďaka štúdiu, ktoré za ňou stojí, ale aj vďaka ďalším dvom menám, ktoré na hre spolupracujú.

Oficiálna hra Olympijských hier v Tokiu predstavuje nové športy

Spoločnosť SEGA uverejnila ďalšie dve videá na ich oficiálnu hru Olympijské hry Tokyo 2020. Najnovšie videá nám dávajú pohľad na hod kladivom a box, ktoré obsahujú Takeshiho Matsudu – skutočného držiteľa rekordu na olympijských hrách. Pozrite sa na zábery nižšie.

E3 2019: Fortnite bol pred vydaním takmer zrušený

Hra, ktorú takmer všetci zbožňujú a uznávajú. Hra, ktorá má vyše 250 miliónov zaregistrovaných hráčov a hra, ktorá je už fenomén a rozdeľuje hráčov na dva tábory takmer ani nevyšla. Prezradil to jeden z bývalých zamestnancov Epic Games vrámci E3…

Chceš podporiť SPAWN?
Partneri
Poď na Discord