fbpx

Bethesda

E3 2019: Elon Musk a Todd Howard spájajú sily, v Tesle bude nová hra

Auto (áno auto) Tesla dostane novú hru. V rozhovore vrámci E3 Coliseum na E3 2019 oznámil Todd Howard, že Fallout Shelter si nájde svoju cestu do Tesly.

E3 2019: Todd Howard otvorene o neúspechu Fallout 76 pri štarte

Populárna postava Bethesdy a producent hier pre rovnaké štúdio, Todd Howard si je vedomý toho, ako neúspešne odštartoval Fallout 76. Priznal to dokonca aj na konferencii Bethesdy vrámci E3, keď povedal, že je „prekvapený z toho, že niektorí z vás…

E3 2019: Bethesda predstavila novú streamovaciu technológiu Orion

Konferencia od Bethesdy nebola len o hrách, ale priniesla aj oznámenie revolučnej technológie, ktorá má údajne dopomôcť službám ako sú Project xClound, Google Stadia a im podobným.

E3 2019: Rage 2 predstavuje novinky a prvé DLC

Bethesda venovala na svojej konferencii istý čas aj svojej nedávno vydanej hre RAGE 2, ktorá si od nás odniesla úctyhodných 6/10 bodov. Samozrejme, autori neotáľajú ani tu a pridávajú hneď niekoľko nových vecí.

E3 2019: Doom Eternal sa ukazuje v plnej kráse

Bethesda sa nechala inšpirovať starým porekadlom „to najlepšie na koniec“. Aby ste boli v obraze, na konci konferencie predstavila Doom Eternal, pokračovanie rebootu z roku 2016.

E3 2019: The Elder Scrolls Online uvádza nový prídavok s názvom Elsweyr

Čo by to bola za E3 konferencia od Bethesdy, keby vynechali svoj populárny online titul The Elder Scrolls. Univerzum tejto hry dostane novú Elsweyr expanziu, ktoré bude rozdelené na dve časti.

E3 2019: Deathloop je nová značka od Bethesdy

Bethesda sa na svojej konferencii vrámci E3 nezameriavala iba na hry, ktoré už vydala. Predstavila aj niekoľko úplne nových titulov, o ktorých sme doteraz nepočuli.

E3 2019: Wolfenstein: Youngblood bude aj o kooperácii

Už v skoršom článku sme vás informovali, že nový Wolfenstein by sa mal viac-menej podobať hre Dishonored. Mali by ste mať na výber z dvoch postáv.

E3 2019: Do Fallout 76 prichádza aktualizácia Wastelanders a battle royal mód

Bethesda Softworks sa aj v tomto roku venovala poväčšine Falloutu 76. Minulý rok nevyšiel podľa plánov a svoju reputáciu si chce napraviť hneď niekoľkými väčšími aktualizáciami.

E3 2019: Oznámená novinka GhostWire: Tokyo

Konferencia od  Bethesdy  nebola len o nových prídavkov do hier, ale priniesla hneď niekoľko nezvyčajných značiek. Nový titul pod názvom GhostWire: Tokyo má u hráčov vyvolať dojem hororovej akčnej adventúry, na ktorej pracoval skúsený tím z Tango Gameworks.

Chceš podporiť SPAWN?
Partneri
Poď na Discord