fbpx

Electronic Arts

Herný vývojár Electronic Arts (EA) sa pravidelne zúčastňuje veľtrhu E3, ktorý pre Vás sledujeme a prinášame vám zaujímavé novinky. Aj o tom je SPAWN.sk

E3 2019: Jedi Fallen Order neumožní svetelným mečom odseknúť končatiny

Droidi a neľudské postavy však môžu byť rozdelené na viac častí. Možno si to väčšina neprizná, ale nájde sa dosť veľa hráčov, ktorých zaujímala práve táto otázka. Môžeme v novej Star Wars hre svetelným mečom pripraviť nepriateľov o časti tela?

E3 2019: EA istý čas pracovalo na Simpsonovskej hre podobnej Mario Party

Electronic Arts zvažovalo vývoj hry založenej na populárnom seriály Simpsonovci, ktorá mala podobný štýl ako Mario Party. Bola však príliš ambiciózna a tým pádom aj zrušená.

E3 2019: V Jedi Fallen Order budete mať aj vlastnú loď

Po predstavení 13-minútového gameplayu sa tvorcovia hry, už mimo kamier, vyjadrili k podrobnostiam o hre Star Wars Jedi: Fallen Order. Podľa ich slov budete mať v hre aj svoju vlastnú loď, ktorá bude ponúkať rôzne aktivity a interaktívnu mapu galaxie.

E3 2019: FIFA 20 pre Switch nebude obsahovať všetky nové funkcie

Na EA Play sa fanúšikovia série FIFA dozvedeli niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré ich určite potešili. Okrem novej hry FIFA 20 totiž EA ukázalo aj obdobu FIFA Street pod názvom Volta. Spolu s tým aj niekoľko nových funkcií v hre. Nie…

E3 2019: Jedi Fallen Order nebol plánovaný ako Star Wars hra

Star Wars: Jedi Fallen Order od štúdia Respawn je pre hráčov menšie prekvapenie. Toto štúdio poznáme najmä vďaka rýchlym, akčným strieľačkám z pohľadu prvej osoby ako Titanfall, alebo Apex Legends. Novou Star Wars hrou štúdio urobí svoj úplne prvý krok…

E3 2019: Ohlásené tri nové EA Originals hry

Po skončení EA Play sa v Los Angeles pokračovalo ďalej. Electronic Arts oznámili ešte tri nové prírastky do ich rodiny indie hier, ktoré združuje pod názvom EA Originals.

E3 2019: Najhoršia zbraň v Apex Legends dostane vylepšenie

Áno, hádate správne. Ide o Mozambique. Na EA Play sa nám vývojári zo štúdia Respawn zverili s ich plánom vylepšiť túto zbraň tak, aby bola použiteľná.

E3 2019: Oznámené nové DLC do Sims 4 s názvom Island Living

Počas EA Play nám vvojári stojaci za The Sims 4 okrem iného predstavili aj úplne nové DLC, v ktorom sa pozriete do sveta. Konkrétne na ostrovy!

E3 2019: Producent Anthemu priznáva, že majú ešte veľa práce

Electronic Arts v podstate prekvapil hráčov a fanúšikov hry Anthem, keď jej nedal hlavný priestor v ich dnešnej EA Play prezentácii. Napriek tomu si však hra našla čas v prestávke medzi prezentovaním hier ktoré sa do hlavného programu dostali.

E3 2019: Battlefield 5 ukazuje nové multiplayerové mapy

Prezentácia hry Battlefield 5 na EA Play bola z veľkej časti venovaná novým mapám, ktoré v hre uvidíme. Konkrétnejšie v multiplayerovej časti hry.

Chceš podporiť SPAWN?
Partneri
Poď na Discord