fbpx

Nintendo

Venované spoločnosti Nintendo, tvorcu konzol Wii, Wii U , 3DS a Switch, na veľtrhu E3 – Electronic Entertainment Expo.

E3 2019: Do hry DAEMON X MACHINA príde aj kompetitívny režim

Po zhliadnutí krátkeho (a trochu neuspokojivého) dema na začiatku tohto roka sa potvrdilo, že hra DAEMON X MACHINA dorazí na Switch dňa 13. septembra.

E3 2019: Nintendo nemá žiadne nové 3DS hry, obchodu sa ale stále darí

Doteraz bol v tomto trošku zmätok, ale Nintendo sa v podstate presunulo zo svojej konzoly 3DS a svoje záujmy smeruje inde. V tomto roku nie sú ohlásené skoro žiadne nové hry a to ani na tak veľkej akcii ako je…

E3 2019: Výkonnejší model Nintendo Switch by už mohol byť vo výrobe

Aspoň tak hovorí správa, ktorú uverejnil zahraničný portál The Wall Street Journal. Ten uverejnil túto správu spolu s niekoľkými odhaleniami o nových modeloch konzoly Switch, ktoré by podľa nej už mali byť vo výrobe.

E3 2019: The Witcher 3: Wild Hunt vyjde na Switch už tento rok

The Witcher 3: Wild Hunt, jedna z najviac vizuálne pôsobivých videohier tejto doby, bude vydaná na Nintendo Switch, najmenej výkonnom hardvéri, čo sa týka konzol.

E3 2019: Pokračovanie Zelda: Breath of the Wild je už vo vývoji

Na konci dnešnej konferencie vrámci E3 2019 Nintendo oznámilo prekvapenie. Nová hra Legend of Zelda je vo vývoji ako pokračovanie populárnej The Legend of Zelda: Breath of the Wild pre Nintendo Switch.

E3 2019: Dva ďalšie diely hry Resident Evil prichádzajú na Nintendo Switch

Medzi mnohými oznámeniami, ktoré Nintendo urobilo počas svojho Nintendo Direct vrámci E3, bolo aj odhalenie dvoch ďalších hier Resident Evil, ktoré sa chystajú na Switch tento rok na jeseň.

E3 2019: Do Super Smash Bros. Ultimate prichádzajú dve nové postavy

Podľa tradície sa Nintendo rozhodlo pre vopred nahranú konferenciu, ktorú sme mohli vidieť prostrednictvom ich živého vysielania. Počas svojej výstavy E3, Nintendo splnilo svoj sľub, a to odhaliť najnovšiu postavu, ktorá sa pripojí k zoznamu postáv v hre Super Smash…

E3 2019: Zhrnutie konferencie Nintendo

Ani tento rok sa neobišiel bez konferencie Nintenda, ktorá už bola klasický kratšia, než od iných spoločností a vopred pripravená. Nintendo podľa tradície len spustilo video. Keďže na scénu sa nepozývali hostia, ani autori hier, aby o nich viac rozprávali,…

Minecraft má mesačne viac hráčov než Fortnite, pokračovanie nebude

Kto by nepočul o úspešnej hre Fortnite, keď takmer každé herné médium denne napíše niekoľko článkov o novinkách z jej prostredia. Dnes budeme také herné médium aj my. Ale kvôli porovnaniu.

Zabavte sa počas leta s týmito hrami (1)

Letné prázdniny sa nám už dávno prehupli do druhej polovice, no to neznamená, že stále nie je horúco a netreba sa pred ním občas schovať do chládku, napríklad aj v pohodlí vlastného domova a možno si popritom zahrať nejakú skvelú…

Chceš podporiť SPAWN?
Partneri
Poď na Discord