fbpx

Ubisoft

Herný vývojár Ubisoft sa pravidelne zúčastňuje veľtrhu E3, ktorý pre Vás sledujeme a prinášame vaším monitorom zaujímavé novinky. Aj o tom je SPAWN.sk – Váš herný web

E3 2019: Gods & Monsters je mýtické dobrodružstvo od tvorcov Odyssey

Gods & Monsters je nová dobrodružná hra od tvorcov AC Odyssey, kde hrdinovia čelia nebezpečným mytologickým tvorom v snahe zachrániť bohov.

E3 2019: Najlepší z najlepších z hier Tom Clancy’s sa stretnú v hre Elite Squad

V apríli Ubisoft vyhlásil, že jeho slávny, dlhotrvajúci hrdina Sam Fisher nie je mŕtvy. „V určitom okamihu uvidíte niečo nové,“ povedal v tom čase generálny riaditeľ Ubisoftu Yves Guillemot. Na tlačovom podujatí Ubisoftu vrámci E3 sa Sam Fisher naozaj konečne…

E3 2019: Ubisoft predstavil novú športovú PvP hru Roller Champion

Ubisoft na svojej tlačovej konferencii vrámci E3 predstavil trailer pre novinku s názvom Roller Champions. Na prvý pohľad to vyzerá ako budúci tímový PvP šport, zakladajúci si na vašej zručnosti, len o niečo menej brutálny. Korčuľujete, hádžete loptu cez prsteň…

E3 2019: Do For Honor prichádza nový event a spectator mód

For Honor mal taktiež svoje miesto na konferencii E3 od Ubisoftu. Je tu pre nás nová mapa, nový režim a nové prispôsobenia pre všetkých hrdinov, ktorí sa zúčastnia.

E3 2019: Division 2 sa v budúcom roku vráti späť do Manhattanu

Počas tlačovej konferencie Ubisoftu na E3 vystúpil na pódiu aj kreatívny režisér hry The Division 2, Terry Spier, aby nám poskytol viac podrobností o pripravovaných bezplatných aktualizáciách pre The Division 2.

E3 2019: Division 2 bude spracovaný ako film v spolupráci s Netflixom

Ubisoft počas svojej tlačovej konferencie na E3 oznámil, že Netflix bude ich partnerom pri tvorbe filmovej verzie Tom Clancy’s The Division. Hoci detailov je v tejto chvíli veľmi málo, vieme, že to bude režírovať David Leitch, ktorý režíroval napríklad úspešný…

E3 2019: Ubisoft predstavuje novinku Rainbow Six Quarantine

Ubisoft na svojej E3 konferencii oficiálne odhalil nový prírastok do rodiny Rainbow Six s názvom Quarantine. Ide o kooperatívnu PvE akciu, ktorá nebude súčasťou hry Siege. Vychádza ako samostatný titul.

E3 2019: Ubisoft spúšťa editor misií pre Assassin’s Creed Odyssey

Tesne pred samotnou konferenciou Ubisoftu na E3 sa konala menšia pre-show, na ktorej Ubisoft oznámil veľké prekvapenie. The Assassin’s Creed Odyssey Story Creator.

E3 2019: Nový trailer na Watch Dogs Legion ukazuje bezradný Londýn

Na Ubisoft konferencii vrámci E3 nemohla chýbať ani očakávaná hra Watch Dogs 3, ktorá sa odohráva v Londýne. Ubisoft nám ponúkol nielen trailer, ale aj celkom dlhý gameplay z alpha verzie hry.

E3 2019: Beta Ghost Recon Breakpoint príde v septembri

Ghost Recon Breakpoint, pokračovanie Wildlands, získal nový trailer na konferencii E3 Ubisoftu spolu s dátumom beta verzie, do ktorej sa môžete zapojiť.

Chceš podporiť SPAWN?
Partneri
Poď na Discord