epic games store logo 2 Epic Games Store konečne dostáva achievementy

Epic Games Store konečne dostáva achievementy

Achievementy, alebo ocenenia, sú podstatnou súčasťou každého hráča. Kto by sa už len nechcel pochváliť všetkými oceneniami a medailami, ktoré vo svojej obľúbenej hre získal. Skúšobná verzia achievementov teraz prichádza aj na Epic Games Store.

Epic Games to oznámili prostredníctvom sociálnych sietí. Pri niektorých hrách je už možné tieto ocenenia získať. Zistíte to jednoducho, keď nejaké získate, na obrazovke uvidíte upozornenie. Epic však upozorňuje, že stále ide o funkciu, ktorá je len v začiatkoch. Môžete sa stretnúť s rôznymi problémami, alebo nemusia fungovať úplne bezchybne.

Zatiaľ tiež nie je jasné, či získame upozornenie aj spätne za ocenenia, ktoré sme získali ešte predtým než bude funkcia v plnej prevádzke. Epic ponúka aj ukážku toho, ako to celé funguje. Tú si môžete pozrieť na videu priloženom nižšie.

Zdroj: Twitter


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
ninja streamer Epic Games Store konečne dostáva achievementy
Streamer Ninja opäť na palube Twitch kanála