just cause 4 hra Epic Store a ďalšie hry zadarmo

Epic Store a ďalšie hry zadarmo

Posledná úprava:

Či už Epic Store máte radi alebo nie, jednu vec im vytknúť nemôžeme – počet hier, ktoré ponúka zadarmo všetkým hráčom. Nie sú to však len malé, nezávislé hry, ale veľakrát aj veľké a známe tituly. Príkladom môže byť aj titul, ktorý je zadarmo práve teraz.

Ak s týmto titulom ešte nie ste oboznámení, radi vám ho v krátkosti priblížime. V hre Just Cause 4, ktorú teraz môžete získať zadarmo vďaka Epic Store, hráte za agenta menom Rico Rodriguez, ktorý sa nachádza v Solis a hľadá pravdu o svojej minulosti. Samozrejme, okrem hľadania pravdy taktiež demoluje takmer všetko čo mu príde do cesty, alebo lepšie povedané, vám. Na výber máte mnoho zbraní, vylepšení a nespočetné množstvo objektov, ktoré čakajú len na vás a vašu deštruktívnu silu.

Druhou hrou zdarma je Wheels of Aurelia. V hre sa vydáte na výlet po pobreží Talianska v neskorších 70. rokoch. V hre sa pokocháte históriou za postavu menom Lella. Na budúci týždeň nás čaká ďalšia hra zadarmo, tentoraz to bude For the King s prvkami ťahovej stratégie.

Zdroj: PCGamer

Zaujímavý článok
team fortress 2 Epic Store a ďalšie hry zadarmo
Team Fortress sa opäť vracia do starých kolají