fortnite party royale Fortnite chystá veľký festival

Fortnite chystá veľký festival

Posledná úprava:

Je to tak. Po prvotnom úspechu hudobníka Marshmello a následne úspešnému koncertu rapera Travisa Scotta, chystá Epic Games ďalšie vystúpenia. Tentoraz na pódiu vystúpia niekoľkí známy hudobníci.

Všetko sa to odohraje pod hlavičkou Fortnite Party Royale, čo je nový mód, v ktorom sa nebojuje. Vašou úlohou je skúmanie ostrova zábava s ostatnými hráčmi. Vrámci uvoľnenej atmosféry sa bude konať aj tento koncert.

Vystúpia na ňom hudobníci Deadmau5, Steve Aoki a Dillon Francis. Udalosť je naplánovaná na tento piatok 8. mája o 21. hodine miestneho času. Pre nás to opäť znamená, že budeme musieť ponocovať. U nás je to totiž sobota o 3. hodine rannej.

Ak by ste to však nestihli, nemusíte zúfať, Epic plánuje aj reprízu a to v sobotu o 21. hodine nášho času. Samozrejmosťou sú aj nové, špeciálne predmety súvisiace s touto udalosťou. Všetci, ktorí sa pripoja počas eventu, dostanú špeciálne krídla, ktoré farebne reagujú na hudbu. Epic vyzýva, aby si ich hráči počas koncertu nasadili.

Zdroj: PCGamer


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
Monster Hunter movie milla 1280x720 1 Fortnite chystá veľký festival
Filmová adaptácia hry Monster Hunter príde v septembri