palpatine star wars George Lucas bol vraj "nahnevaný" z návratu Palpatina

George Lucas bol vraj „nahnevaný“ z návratu Palpatina

To, aké pocity mal George Lucas zo siedmeho filmu Star Wars sa tento rok vyjasnili a vďačili sme za to hlavne novej knihe od šéfa spoločnosti Disney. V nej totiž napísal aj o nespokojnosti tvorcu Star Wars so siedmym filmom – Star Wars: The Force Awakens. Konkrétne sa Lucasovi zdalo, že režisér J.J.Abrams až príliš staval na nostalgii z predchádzajúcich filmov a málo inovoval.

Star Wars: The Rise of Skywalker je v kinách už niekoľko týždňov a na povrch vyplávali ďalšie informácie o pocitoch Georga Lucasa o druhom Star Wars počine Abramsa. Spokojnosť to však opäť nie je. Podľa zatiaľ neoverených informácií, o ktorých však portál We Got This Covered tvrdí, že sú z dôveryhodného zdroja, je Lucas opäť nespokojný – podľa niektorých dokonca „nahnevaný“.

Problém vraj má byť návrat cisára Palpatina. Tie isté zdroje tvrdia, že George Lucas pochválil režiséra Riana Johnsona, ktorý ma na svedomí ôsmu časť Star Wars, za inovatívnosť a za to, že dokázal do filmu priniesť niečo nové, nevídané. Na druhú stranu, opäť kritizuje Abramsa za to, že sa príliš spolieha na jeho staré filmy, veľa si z nich požičiava len za účelom „znovuzrodenia“ Palpatina.

Viac informácií zatiaľ k dispozícii nie je, avšak na základe predtým potvrdených dohadov môžme očakávať, že aj táto Lucasova nespokojnosť je aspoň z časti pravdivá.

Zaujímavý článok
ultimate xbox game sale George Lucas bol vraj "nahnevaný" z návratu Palpatina
Začal výpredaj Xbox One hier, obsahuje tituly od EA, 2K aj od Warnerov