game of thrones george martin George RR Martin pokračuje v písaní Winds Of Winter aj počas karantény

George RR Martin pokračuje v písaní Winds Of Winter aj počas karantény

Fanúšikovia teda nemusia mať strach. George RR Martin využíva tento čas presne na to, čo od neho fanúšikovia očakávajú. Stále pokračuje v písaní šiesteho pokračovania Piesne Ľadu a Ohňa – Winds Of Winter.

Podľa jeho slov mu izolácia nezabráni v tom, aby pokračoval v písaní a uisťuje všetkých dychtivých fanúšikov, že písať určite bude. Pravidelne však o svojom postupe informuje. Už predtým uverejnil na svojom blogu niekoľko informácií o súčasnom stave príbehu a dokonca žartuje, že ho Nový Zéland môže uväzniť v malej chate mimo civilizácie, aby dokončil, čo sľúbil, ak to nestihne do leta 2020.

V poslednom príspevku na svojom blogu sa venuje aj aktuálnej téme, ktorá trápi každého z nás. Martin musel dokonca zavrieť svoje nezávislé kino, napriek tomu, že v ňom nikdy nebolo viac než 50 ľudí. Podľa neho však treba zohľadniť aktuálnu situáciu a kino zatvára do 15. apríla, kedy opäť situáciu prehodnotia.

Martin v najnovšom blogu ubezpečuje, ako už bolo spomínané, že pokračuje v písaní a že urobil potrebné opatrenia, aby vzhľadom na jeho vek, ostal v bezpečí a v dobrej kondícii. Nám neostáva nič iné len zaželať mu pevné zdravie a pero plné skvelých nápadov na príbeh.

Zdroj: GameSpot

Zaujímavý článok
Sony PlayStation 5 George RR Martin pokračuje v písaní Winds Of Winter aj počas karantény
Môžeme položiť konzolu PS5 naležato?