half life alyx Half-Life: Alyx si budete môcť stiahnuť v predstihu

Half-Life: Alyx si budete môcť stiahnuť v predstihu

Na ohlásenie nového titulu s názvom Half-Life sa čakalo neskutočne dlho. Mnohým konečne padla sánka, keď sa tak stalo a polke sa opäť dvihla, keď zistili, že nový Half-Life bude výlučne VR zážitok.

Ani sme sa nenazdali a od ohlásenia sa pomaly dostávame až k samotnému vydaniu hry, ktoré je naplánované na 23. marca, čo je pondelok. Stiahnuť si ju môžete v predstihu, tak ako je to pri veľkých tituloch dnes už pomaly štandard. Nemusíte teda čakať, kým sa hra odomkne a potom čakať ďalšie hodiny (samozrejme, v závislosti od rýchlosti vášho internetu) kým sa do hry dostanete.

Takzvaný pre-load, ako sa táto možnosť nazýva, bude dostupný už 20. marca, teda v piatok. Nech už teda máte internet akokoľvek pomalý, tri dni by vám mohli na stiahnutie stačiť. Ak si ju stiahnete skôr, samozrejme pred 23. marcom si ju nezahráte. Jednoducho len budete pripravení, keď sa hra odomkne.

Stať by sa tak malo 23. marca o šiestej večer. Hra bude fungovať na všetkých VR zariadeniach, ktoré podporujú SteamVR, vrátane Valve Index, ktorý by mal byť čoskoro opäť skladom. Nový Half-Life je prequel a sleduje hlavnú postavu Alyx Vance, ktorú však v tomto prípade už dabuje iná osoba.

Podľa Valve sú však dvere k novým hrám Half-Life otvorené. Podľa ich slov je Alyx hrou, ktorá naštartuje túto značku, nie ju ukončí.

Zdroj: GameSpot


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
rainbow6 clash operator Half-Life: Alyx si budete môcť stiahnuť v predstihu
Počet zabití nehrá vo vašom MMR v Rainbow Six Siege rolu