the last of us hbo HBO pracuje na The Last of Us

HBO pracuje na The Last of Us

HBO pracuje na seriáli inšpirovaný sériou Sony Playstation exkluzivity od štúdia Naughty Dog, The Last of Us. Snímok by mal spracovať režisér a scenárista Craig Mazin, ktorý minulý rok napísal scenár k úspešnému seriálu taktiež od Home Box Office, Chernobyl. Ďalšou výraznou osobou, ktorá bude pracovať na adaptáci tohto herného počinu je Neil Druckman z Naugty Dog.

Podľa Hollywood Reporter-u pridá ruku k dielu Carolyn Strauss ako výkonná producentka The Last of Us série spolu s prezidentom štúdia Naughty Dog Evanom Wellsom.

Séria by sa mala sústrediť na udalosti pôvodnej hry a mal by sa sústrediť aj na možný obsah z pokračovania The Last of Us Part 2.

„Neil Druckmann je bezpochýb najlepším rozprávačom príbehov vo video-hernom priemysle. Získať šancu zadaptovať toto dychberúce dielo bolo mojím dlhoročným snom a som poctený, že ho budem môcť spracovať v spolupráci s Neilom,“ uviedol vo svojom vyhlásení Mazin.

„Úplne nečakane“ sa o tento počin a predovšetkým jeho produkciu postará Sony Pictures Television v spolupráci s PlayStation Productions. Podľa co-prezidenta spoločnosti Sony Pictures Television, je to „prvým z mnoha seriálov“, ktorý budú vyrábať spolu s PlayStation Productions.

Zdroj: VG247

Zaujímavý článok
beyond blue wp HBO pracuje na The Last of Us
Beyond Blue