hitman absolution hra Hitman: Absolution je zadarmo na GOG

Hitman: Absolution je zadarmo na GOG

Posledná úprava:

Najmenej populárny titul zo série Hitman, ak nerátame filmy, je momentálne v maximálnej možnej zľave – teda zadarmo. Ponúka ju služba Good Old Games ale musíte sa poponáhľať, ponuka trvá iba tri dni.

Ak vás zaujalo predstavenie Hitman 3 počas prezentácie Sony a chcete sa s nájomným zabijakom zoznámiť bližšie (z nejakého dôvodu), máte možnosť tak urobiť prostredníctvom Hitman: Absolution. Hra je najbližšie tri dni úplne zadarmo.

Mali by sme vás však varovať, že hra si neodniesla veľmi dobré hodnotenia a je otázne, či s ňou budete spokojní. Ide však o hru zadarmo a tým pádom, aj keď vás nebude baviť, nebudete musieť ľutovať investíciu, keďže žiadna neprebehne.

Hra si odniesla vlnku kritiky po tom, čo štúdio prestalo stavať na úspešných základoch hernej série a stavilo skôr na cinematic videá a B-čkový príbeh. V hre sa zbavili aj otvoreného sveta a pocitu voľnosti v misiách. Namiesto toho sa ocitnete v rôznych uzavretých oblastiach.

Zdroj: VG247


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
crysis remastered Hitman: Absolution je zadarmo na GOG
Crysis Remastered sa odkladá