hyper scape free to play Hyper Scape výchádza už čoskoro

Hyper Scape výchádza už čoskoro

Posledná úprava:

Hyper Scape je klasická battle-royale hra, v ktorej sa proti sebe postaví 100 hráčov na jednom bojisku. Vašou úlohou je, ako v každej battle-royale hre, ostať nažive čo najdlhšie. Ideálne zostať ako posledný. Hra ale ponúka aj rôzne vylepšenia, okrem zbraní a doplnkov musíte využívať aj takzvané hacky. Tie sú umiestnené na mape náhodne, rovnako ako zbrane.

Ubisoft oznámil, že prvá sezóna pre túto novú battle-royale hru, ktorá bola len nedávno predstavená počas prezentácie Ubisoft Forward, dorazí pre platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One budúci mesiac a prinesie so sebou nové zbrane, hacky, časovo obmedzené módy a bude obsahovať vyše 100 odmien v Battle Passe.

Okrem toho môžete očakávať zmeny na mape a samozrejme nové možnosti úprav. Nová sezóna príde už 11. augusta. Pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť nasledujúci trailer.

Zdroj: YouTube – Ubisoft NA

Zdroj: VG247


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
call of duty black ops 4 Hyper Scape výchádza už čoskoro
Čoskoro bude predstavený nový diel Call of Duty