if design award Kamera D-Link získala prestížne ocenenie iF Design Award 2020

Kamera D-Link získala prestížne ocenenie iF Design Award 2020

Posledná úprava:

[Bratislava – 12. február 2020] – Spoločnosť D-Link, globálny líder v oblasti kamerového dohľadu a zabezpečenia domácností, oznámila, že získala svetovo preslávenú cenu iF Design Award za svoju mydlink DCS-8526LH Full HD Pan & Tilt Pro Wi-Fi kameru.

Wi-Fi kamera mydlink Full HD Pan & Tilt bola ohlásená začiatkom tohto roka na veľtrhu CES v Las Vegas a má pokročilé funkcie ako je automatické sledovanie pohybu, alebo detekcia osôb. Kamera poskytuje 360​​° pokrytie s horizontálnym uhlom pohľadu 340° a s náklonom 105°, panoramatický pohľad aj nočné videnie, ktoré zaistí video dohľad za každých okolností.

DCS 8526LH iF Design 2020 C Kamera D-Link získala prestížne ocenenie iF Design Award 2020

Kamera má navyše režim fyzického súkromia a je vybavená najnovším 128-bitovým bezdrôtovým šifrovaním, aby bola zabezpečená maximálna bezpečnosť dát prenášaných cez Wi-Fi. Kameru D-Link DCS-8526LH určila za víťaza 78 členná porota zložená z nezávislých odborníkov z celého sveta.

Súťaž iF Design Award usporadúva najstaršia nezávislá projekčná organizácia na svete – iF International Forum Design GmbH so sídlom v nemeckom Hannoveri. V tomto roku bolo do súťaže prihlásených vyše 7 298 produktov z 56 krajín.

Viac informácií o DCS-8526LH nájdete v časti „Winners“ na webe iF World Design Guide.

Pre viac informácií o spoločnosti D-Link navštívte oficiálnu webovú stránku alebo ich FB stránku.

Zaujímavý článok
playstation sony epic Kamera D-Link získala prestížne ocenenie iF Design Award 2020
Sony kúpilo podiel v Epic Games