kingston ktc lifestyle ssd kc2500 lg Kingston dodáva 2TB NVMe PCIe SSD disky

Kingston dodáva 2TB NVMe PCIe SSD disky

KC2500

Posledná úprava:

Sunbury-On-Thames – 10. júna 2020 – Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, začína dodávať 2TB1 M.2 NVMe™ PCIe SSD disky KC2500 pre stolné počítače, pracovné stanice a systémy pre výpočtovo náročné aplikácie (HPC). Nový model s navýšenou kapacitou dáva zákazníkom možnosť udržať krok s rastúcimi potrebami ukladania väčšieho objemu dát a zrýchlenia ich spracovania.

kingston ktc hero ssd kc2500 lg Kingston dodáva 2TB NVMe PCIe SSD disky


KC2500 ponúka vynikajúci výkon aj výdrž. Vďaka použitiu najmodernejšieho radiča pre PCIe 3.0 ×4 a 96-vrstvej flash pamäte 3D TLC NAND dosahuje rýchlosť2 čítania až 3 500 MB/s a zápisu až 2 900 MB/s. SSD disk vybavený interným šifrovaním podporuje kompletnú sadu zabezpečovacích funkcií na ochranu dát medzi koncovými bodmi s 256-bitovým hardvérovým šifrovaním AES-XTS a umožňuje použitie riešení od nezávislých dodávateľov softvéru na správu zabezpečenia na platforme TCG Opal 2.0, ako sú Symantec™, McAfee™, WinMagic® a ďalšie. Má tiež vstavanú podporu pre Microsoft eDrive, špecifikáciu bezpečného úložiska pre použitie s BitLocker.


KC2500 je k dispozícii v kapacitách 250 GB, 500 GB, 1 TB a 2 TB. Tieto disky majú obmedzenú päťročnú záruku a bezplatnú technickú podporou. Viac informácií nájdete na stránke Kingstonu.


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
watch dogs 2 hra Kingston dodáva 2TB NVMe PCIe SSD disky
Watch Dogs 2 je možné získať zadarmo