The Last of Us Part II New Screen 6 Last of Us 2 predalo 4 milióny kópií za tri dni

Last of Us 2 predalo 4 milióny kópií za tri dni

Napriek recenziám, ktoré hre dávajú užívatelia a vyjadrujú tak svoju nespokojnosť s príbehom sa z hry The Last of Us 2 predalo len za tri dni vyše 4 milióny kusov. Hra tak oficiálne porazila predaje hry Spider-Man.

Okrem toho sa z hry tiež stala najrýchlejšie sa predávajúca exkluzivita pre konzolu PlayStation 4. Číslo 4 milióny pravdepodobne zahŕňa ako fyzické, tak aj digitálne verzie hry, avšak Sony to konkrétne nešpecifikovalo. Pre porovnanie, Spider-Man od štúdia Insomniac predal za rovnaký čas 3,3 milióna kusov a God of War 3,1.

Neil Druckmann zo štúdia Naughty Dog sa všetkým fanúšikom poďakoval za prejavenú dôveru a teší ho, že sa toľko ľudí rozhodlo prežiť s nimi príbeh ich hry. Podľa jeho slov sa rozhodli ísť v príbehu inou cestou. Takou, ktorá rozoberá ťažšie témy. Napriek tomu je však rád, že táto téma rozprúdila diskusiu.

Zdroj: Sony


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
little hope Last of Us 2 predalo 4 milióny kópií za tri dni
Little Hope dostalo dátum vydania