co nas caka Marec 2020/HRY

Marec 2020/HRY

Aké herné novinky nás čakajú?

Ako to už býva, niektoré mesiace bývajú bohaté, iné zas chudobnejšie na hry. Dnes sa však pozrieme presne na tie, ktoré nás čakajú už tento mesiac a upresníme vám všetky dátumy.

The Division 2: Warlords of New York

3. Marec – PC, PS4, XONE

Všetko sa odohrá v New York City, kde budete loviť zbehlého agenta menom Aaron Keener, ktorý zámerne šíri nebezpečný vírus, ktorý rýchlo zabíja všetkých civilistov

Watch Dogs: Legion

6. Marec – PC, PS4, XONE (PS5, SeriesX, Stadia)

Legion je zasadený v blízkej budúcnosti Londýna. Je to post-Brexitovský svet, v ktorom spoločnosť politika a technológie zmenili jedno z naj-ikonickejších miest vo svete.

Ori and the Will of the Wisps

11. Marec – PC, XONE

V tomto pokračovaní budete skúmať obrovský a jedinečný svet, stretávať nepriateľov a riešiť náročné hádanky kvôli odhaleniu skutočného osudu Oriho.

State of Decay 2: Juggernaut Edition

13. Marec – PC

Juggernaut edícia pre State of Decay 2 prináša celú hru aj s jej updatmi v jednom balení, ale zároveň pridáva aj vylepšenia. Vylepšené je ovládanie, vizuál, veci a hlavne nová mapa.

Nioh 2

13. Marec – PS4

DOOM 64

20. Marec – PC, PS4, XONE, SWITCH

Doom 64 bol pôvodne na Nintendo 64, teraz však prichádza aj na PC a ponúkne pôvodnú grafiku, 30 levelov a klasické zbrane, ktorými si prestrieľate cestu peklom.

DOOM Eternal

20. Marec – PC, PS4, XONE, SWITCH, Stadia

DOOM Eternal je pokračovaním posledného titulu, v ktorom sa dostanete späť ako Doom Slayer a vydáte sa proti silám pekla. 

Half-Life: Alyx

23. Marec – PC (STEAM VR)

Valve sa po rokoch vracia späť do Half-Life univerza s VR titulom Haf-Life: Alyx. Príbehom je hra umiestnená medzi Half-Life 1 a Half-Life 2, kedy Alyx Vance a jej otec Eli tajne budujú odboj proti okupácii Zeme tajomnou mimozemskou rasou známou ako The Combine.

Occupy Mars: The Game

23. Marec – PC

Occupy Mars ponúka otvorený sand-boxový svet, v ktorom budete kolonizovať planétu. Budete objavovať prostredie, ťažiť, hľadať vodu, generovať kyslík, sadiť rastliny a vytvárať a upgradovať nové budovy a technológie. 

Bleeding Edge

24. Marec – PC, XONE

Bleeding Edge je online tímovka, kde sa spoločne so spoluhráčmi postavíte nepriateľskému tímu o štyroch hráčoch. Narozdiel od klasických FPS, v tejto budete bojovať na blízko.

Máme tu však aj hry, ktoré ešte svoj dátum nedostali, medzi nimi sa však nachádza aj jedna naša slovenská, na ktorú sa tešíme aj my.

Gray Zone

PC

Gray Zone je sci-fi realtime stratégia, ktorá vás zavedie na vzdialenú opustenú planétu, ktorú sa budete s vašim hrdinom snažiť oslobodiť z otroctva. Nebudú tú chýbať klasické RPG prvky, vyzbrojovanie hrdinov, zadanie rozkazov a predovšetkým to najhlavnejšie, mnoho typov nepriateľov vrátane bossov.

Mount & Blade II: Bannerlord

PC

Pokračovanie veľmi úspešnej, stredovekej ságy M&B je konečne tu a zavedie nás 200 rokov pred najhranejší titul série, Warband. Ponúkne obsiahlejší svet a voliteľnú príbehovú linku v sandbox prostredí. Od Warbandu ubehol istý čas a hra prinesie vylepšené súboje, útoky na hrady a hradby, kde budú mať hráči oveľa väčšiu kontrolu nad tým, ako ich prekonávať.

Máte medzi nimi nejakého favorita, ktorého si chcete zahrať? My svojich favoritov určite máme.


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
Temtem Marec 2020/HRY
Hra Temtem sa dočká portu na PlayStation 5