Metro Exodus Metro Exodus príde s novou kapitolou už budúci mesiac

Metro Exodus príde s novou kapitolou už budúci mesiac

Posledná úprava:

Po mnohých odkladoch na AAA hry sa nám pripomína opäť post-apokalyptická FPS hra zo série Metro. Sam’s Story bude tá spomínaná druhá expanzia. Nové dobrodružstvo vypukne už budúci mesiac, keď Sam, americký námorník, (ako napovedá názov DLC) bude hlavný protagonista. Jeho hlavnou náplňou kampane bude dostať sa do USA cez Vladivostok.

Predchádzajúca expanzia The Two Colonels bola čisto lineárnou klaustrofóbnou záležitosťou. Teraz to vyzerá na mini openworld, podobne ako tomu bolo v hlavnej príbehovej kampani.

„Sam odchádza z Aurory a hľadá cestu späť do USA. Príde do mesta Vladivostok, ktoré sužujú silné cunami. Inými slovami, v meste budú zničené prístavy, zničené priemyselné budovy a rozpadajúce sa obytné štvrte,“ hovorí 4A Games. „Na dokončenie svojej cesty Sam zistí neočakávané. Aby prežil, potrebuje skúsenosti, ktoré sa naučil, pretože jeho okolie je oveľa zložitejšie, ako sa očakávalo.“

Budete mať možnosť preskúmať novú nepriateľskú ruskú pustatinu. Očakávajte nové zbrane, s ktorými budete útočiť na nový druh mutantov.

Príbeh Sama vyjde 11. februára, len pár dní pred koncom exkluzivity obchodu Epic Games Store.

Zdroj: PCGamer

Zaujímavý článok
assassins creed valhalla 1 Metro Exodus príde s novou kapitolou už budúci mesiac
Uniklo 30 minút gameplayu z Assassin’s Creed Valhalla