rocket arena hra Mix Overwatch a Smash Bros. sa stretáva v hre Rocket Arena

Mix Overwatch a Smash Bros. sa stretáva v hre Rocket Arena

Multiplayerová záležitosť s názvom Rocket Arena od štúdia Final Strike Games je momentálne pod krídlami spoločnosti Electronic Arts a tá ju patrične predstavila na svojej prezentácii EA Play. Hra je súčasťou programu EA Originals, čo je program, ktorý združuje nezávislé hry za účelom ich vydávania.

Trailer, ktorý sme si mali možnosť pozrieť, nám predstavil hru, ktorá stavia hlavne na rýchlosti a akcii. vašou „jedinou“ zbraňou sú rakety. Nič iné v hre nenájdete. Okrem toho však, samozrejme, budeme mať možnosť hrať na rôznych mapách a s rôznymi postavami.

Každá z týchto postáv, aj napriek tomu, že má len rakety, má aj svoje vlastné špeciálne schopnosti. Celkový štýl hry, či už grafický alebo ten hrateľný, pôsobí ako spojenie hier Overwatch a Smash Bros., pričom ženská postava z traileru nápadne pripomína Jinx z hry League of Legends. Či už je to zámer alebo nie, je v podstate jedno.

Pri vydaní bude mať hra 10 hrateľných postáv a rovnako tak 10 rôznych máp, na ktorých budú súboje prebiehať. Samozrejmosťou sú aj kozmetické úpravy vašej postavy – to jednoducho nesmie chýbať. Hra po vydaní nestratí podporu, vývojári majú v pláne ďalšie postavy, mapy a dokonca aj battle-pass.

Hneď od začiatku bude taktiež Rocket Arena podporovať cross-play medzi platformami PC, Xbox One a PS4. Hra vychádza 14. júla s cenovkou 30 dolárov za štandardnú verziu a iba dva týždne po vydaní príde do hry aj prvý event.

Zdroj: EA Play


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
maxresdefault skic Mix Overwatch a Smash Bros. sa stretáva v hre Rocket Arena
V Call of Duty jedno z gest už nepoužijete