Mojang Mojang mení logo a rozmýšľa nad novou hrou

Mojang mení logo a rozmýšľa nad novou hrou

Posledná úprava:

Je to už nejaký ten čas, čo vzniklo štúdio Mojang a neskôr ho kúpil Microsoft. Keďže štúdio sa rýchlo rozrástlo, bola potrebná zmena. Mojang je odteraz Mojang Studios, čo reflektuje aj ich svetový dosah. Majú totiž pobočky ako vo Švédsku a USA, tak aj v Japonsku, Kanade a Spojenom Kráľovstve.

Nové logo môžete vidieť nižšie. Čo je však dôležitejšie pre hráčov, informácie naznačujú, že Mojang sa naozaj obzerá a rozmýšľa o novej hre. Samozrejme, Minecraft ešte dlho ostane prioritou, ide predsa o najpredávanejšiu hru na svete a vydania Minecraft Dungeons je na spadnutie.

mojang logo Mojang mení logo a rozmýšľa nad novou hrou

Predtým, než štúdio odkúpil Microsoft nám Mojang priniesol hry Caller’s Bane a Crown and Council. Je tu tiež veľký dôraz na znaky, ktoré postupne vytvoria slovo Mojang. Aj to by mohlo naznačovať, že Mojang Studios nechce ostať len pri Minecrafte, ale chce využiť svoje znalosti a priniesť niečo nové.

Zdroj: PCGamer


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
killing floor 2 letny update Mojang mení logo a rozmýšľa nad novou hrou
Killing Floor 2 je zdarma na Epic Store