mortal kombat animated movie Mortal Kombat ako animák?!

Mortal Kombat ako animák?!

Mortal Kombat nateraz pripravuje dva filmy. Popri plnohodnotnom filme sa medzi jeho dielami objaví aj ten animovaný. Legenda o smrti Mortal Kombat: Pomsta Scorpiona by sa mal objaviť už v prvej polovici tohto roka.

Okrem toho, že sa Scorpion dostal do centra pozornosti, detaily príbehu sú stále záhadou. Názov naznačuje prepísanie Scorpionovej snahy pomstiť smrť jeho rodiny a klanu. V pôvodnom aj reštartovanom hernom vesmíre začína zášťou proti jeho vrahovi Sub Zerovi. Ale ako to býva zvykom, Sub Zero je v súčasnosti dobrý človek, ktorý svojím klanom obhajuje Zem. Dokonca ponúka pomocnú ruku chladnému rivalovi.

Štúdio Warner Bros. Animation má veľké skúsenosti s animákmi. Ďalšou záhadou zostáva, kto bude dabovať jednotlivé postavy? Pravdepodobne to budú Patrick Seitz (Scorpion) a Steve Blum ako Sub Zero.  Obidvaja dabéri už majú skúsenosti so svojimi protagonistami.

Pevne dúfame, že animák dostane rating 18+, a myslíme si, že bez fatalit by to naozaj nebolo ono. A vy sa tešíte sa na nové pokračovanie ? Máte obľúbenú postavu s univerza MK ? Dajte nám to vedieť do komentárov 😉

Zdroj: PCGamer

Zaujímavý článok
ghost of tsushima Mortal Kombat ako animák?!
Ghost of Tsushima dostáva prvé recenzie