Sony PlayStation 5 Môžeme položiť konzolu PS5 naležato?

Môžeme položiť konzolu PS5 naležato?

Od predstavenia dizajnu konzoly PS5 ubehlo už niekoľko týždňov a okrem prvotných vtipov, ktoré vznikali vďaka jej dizajnu, sa objavili aj otázky, či môže byť konzola položená naležato. Sony teraz dáva oficiálnu odpoveď.

Krátka odpoveď znie áno, PS5 môže byť aj na ležato. Napriek tomu, že Sony pri odhalení dizajnu zvolila klasickú, stojatú pozíciu konzoly a neukázala možnosť položiť ju, nemusíte sa obávať. Svoju novú next-gen konzolu môžete bez obáv nechať ležať. Sony to potvrdzuje aj oficiálnymi obrázkami.

ps5 playstation 5 side guide 2.original Môžeme položiť konzolu PS5 naležato?
ps5 playstation 5 side guide 3.original Môžeme položiť konzolu PS5 naležato?

Ako môžeme vidieť, položenie konzoly naležato umožní špeciálny stojan, respektíve podložka. Tá zabezpečí aby zakrivený dizajn konzoly nerobil v tejto pozícii problémy. Je možné, že tento stojan bude súčasťou balenia pri kúpe novej konzoly a teda nebude nutné si ho samostatne dokupovať. Na druhej strane je stále otvorená aj tá možnosť, že si stojan jednoducho budete musieť dokúpiť samostatne. Potvrdenie v tejto veci zatiaľ Sony nevydalo.

Zdroj: Sony


playstationsczsk Môžeme položiť konzolu PS5 naležato?

Trpíš veľkou vášňou pre Playstation 4 a tešíš sa na Playstatin 5? Pridaj sa do najväčšej česko-slovenskej PlayStation komunity na Facebooku. Zdieľaj svoje zážitky z hrania, diskutuj o novinkách a nájdi si spoluhráčov na hranie.


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
state of play Môžeme položiť konzolu PS5 naležato?
Ďalšia prezentácia State of Play bude viac o tituloch na PS4