gs66 stealth MSI predstavilo nové, výkonné herné notebooky

MSI predstavilo nové, výkonné herné notebooky

Posledná úprava:

Spoločnosť MSI predstavila nové, výkonné herné notebooky, ktoré sa radia do kategórie high-end. Všetky budú vybavené desiatou generáciou procesorov Intel a grafickými kartami od spoločnosti Nvidia v rade RTX Super.

Predstavené notebooky nesú označenia GS66 Stealth, GE66 Raider a Creator 17. Spoločnosť uvádza, že pri vytváraní týchto strojov sa zamerali hlavne na hráčov a tvorcov rôzneho mediálneho obsahu. Zvládnuť by bez problémov mali náročné hry a tvorbu videa vo vysokých rozlíšeniach.

GS66 Stealth je dostupný už teraz na predobjednávku, zatiaľ čo zvyšné dva modely budú dostupné online dňa 15. apríla. Všetky notebooky budú mať TN displej s možnosťou výmeny za IPS panel, čo umožní získať jasnejšie a lepšie farby.

GS66 Stealth

gs66 stealth MSI predstavilo nové, výkonné herné notebooky

Cena začína na 1,599 dolároch.

Kompletne čierne prevedenie hernej beštie, čo z neho robí nenápadnejší kúsok, než sme možno od herných zariadení zvyknutí. K dispozícii bude mať procesor i9-10980HK spolu s RTX Super grafickou kartou. Nezáleží však, aké konkrétne špecifikácie si vyberiete, v každom prípade dostanete 15,6 palcový displej vo FullHD rozlíšení a 300Hz. Klávesnicu si MSI požičalo od SteelSeries a každá jedna klávesa je samostatné podsvietená. Samozrejmosťou je RGB.

GE66 Raider

ge66 raider MSI predstavilo nové, výkonné herné notebooky

Cena začína na 1,799 dolároch.

Tento kúsok už zaujme hádam každé oko, keďže z jeho dizajnu je úplne jasné, že nejde o stroj na home office. Aj keď samozrejme, použiť ho tak môžete. Parametrovo je však na tom rovnako ako predchádzajúci model vrátane displeja a klávesnice. Navyše je však základňa notebooku spredu osvetlená RGB pásom.

Creator 17

creator 17 MSI predstavilo nové, výkonné herné notebooky

Cena začína na 1,799 dolároch.

Už z názvu vyplýva, že posledný z troch predstavených sa bude zameriavať skôr na tvorivé činnosti, než na hry. Užijú si ho najmä tvorcovia rôzneho video obsahu, keďže má špecifikácie na to stvorené. Môžete si doň dať procesor i7-10875H a doplniť rovnako grafikou RTX Super. Displej má väčší, ponúka až 17,3 palcov a rozlíšenie 4K. Klávesnica je podsvietená na bielo.

Zdroj: GameSpot

Zaujímavý článok
fallout 76 MSI predstavilo nové, výkonné herné notebooky
Fallout dostane aj seriálovú podobu