halo infinite mtiplayer zadarmo Multiplayer v Halo Infinite bude údajne zadarmo

Multiplayer v Halo Infinite bude údajne zadarmo

Podľa niekoľkých zdrojov by multiplayer v hre Halo Infinite mal byť zadarmo. Stalo by sa tak po prvýkrát, odkedy táto herná séria začala vychádzať.

Fanúšikovia dnes objavili zaujímavý popis na stránke írskeho obchodu pri konzole Xbox Series X. Stránka s konzolou je v čase písania článku stále aktívna, ale popis, ktorý si hráči všimli, už zmizol. V ňom sa písalo, že multiplayer v hre bude zadarmo a bude bežať na 120 FPS.

Aj keď výrobcovia nie sú vždy dôveryhodným zdrojom, tieto dohady potvrdzujú aj iné zdroje. Okrem iného aj užívateľ @Klobrille na Twitteri, známa osobnosť pokiaľ ide o novinky zo sveta Xboxu. Ten tiež hovorí, že multiplayer v hre bude zadarmo aby prilákal čo najviac hráčov.

Ďalej tvrdí, že multiplayer na Series X pobeží v 120 FPS, hra bude obsahovať istú formu Battle Passu a obsahovať bude aj kustomizáciu, ktorú sme v hrách Halo ešte nevideli. Zahraničný magazín Windows Central taktiež píše o tom, že podľa ich zdrojov bude multiplayer zadarmo.

Čo sa týka spomínaných 120 FPS, je jasné, že staršie generácie konzol s tým budú mať problém. Series X a PC by však nemali mať žiadny problém toto číslo zvládnuť. Hra vychádza už počas týchto sviatkoch na konzoly Xbox a PC.

Zdroj: VG247


Zaujalo ťa to? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých noviniek, recenzií a dokonca vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže. Ak stále cítiš, že chceš urobiť viac, môžeš našu prácu podporiť inou formou.

Zaujímavý článok
call of duty warzone Multiplayer v Halo Infinite bude údajne zadarmo
Call of Duty: Warzone, 5. sezóna prichádza