space engineers hra Na aké hry sa tešiť tento týždeň

Na aké hry sa tešiť tento týždeň

Posledná úprava:

Ak ste cez sviatky dohrali svoju obľúbenú hru a hľadáte niečo nové, možno pre vás máme tip. Ak hľadáte niečo úplne nové, tým lepšie. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete na aké hry sa môžete tešiť tento týždeň.

Nejde však len o vydania nových hier, ale aj známych tituloch, ktoré prichádzajú na nové platformy. Príkladom môže byť hra od českého štúdia Space Engineers, ktorá sa predstaví na Xbox One. Niektoré hry nie sú vôbec novinkami, ale zato dostávajú veľké DLC, čo je prípad Fallout 76.

Fallout 76 – Wastelanders (14. apríl)

Dostupné na platformy PS4, Xbox One a PC. Fallout 76 zažila nie veľmi slávny štart, nič to nemení na fakte, že je to naozaj obsiahla a veľká hra. O pár dní sa stane ešte väčšou, keďže dostane úplne nové a dá sa povedať prevratné DLC s názvom Wastelanders. Hra bude konečne obsahovať ľudské NPC, nový príbeh a nové misie. Samozrejmosťou sú aj rôzne vylepšenia a kozmetické úpravy a doplnky. Čo je však na DLC najlepšie je to, že je úplne zadarmo pre všetkých, ktorí už hru vlastnia. Navyše, ak vlastníte PC verziu, môžete si ju úplne zadarmo prehodiť na Steam, kde sa hra objaví v rovnaký deň ako nové DLC.

Journey to the Savage Planet – Hot Garbage (15. apríla)

Hra možno menej známa, dostupná na PC a Xbox One, avšak o to zábavnejšia. Je o objavovaní nových vecí, preskúmavaní rôznych mimozemských vecí a zaznamenávaní rôznych druhov či už zvierat, alebo rastlín, pre veľkú spoločnosť. Odohráva sa v zábavnom parku s tým, že niekto v ňom otrávil vodu. Práve vďaka tomu sa v parku zrodilo niekoľko … zaujímavých vecí.

Space Engineers: Ultimate Edition (15. apríl)

Hru, ktorú snáď ani netreba predstavovať. Minecraft vo vesmíre od českého štúdia Keen Software House teraz prichádza na Xbox. V hre môžete popustiť uzdu svojej fantázie a postaviť si od obyčajnej stoličky po premyslený vesmírny komplex alebo krížnik nabitý delami. Je to len na vás … a na tom, koľko zvládne váš počítač. Ultimate edícia obsahuje všetky doteraz vydané DLC do hry.

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York (15. apríl)

Hra podľa veľmi známej doskovej hry, ktorú však u nás pravdepodobne veľa ľudí poznať nebude. V jednoduchosti hráte za jedného zo štyroch nových upírov, pričom každý z nich má rôzne schopnosti. Rozhodovať sa budete medzi dvoma frakciami a vaše rozhodnutia musíte balansovať tak, aby ste medzi nimi udržali rovnováhu. V hre na vás čakajú aj vedľajšie úlohy, vďaka ktorým sa môžete bližšie spoznať s inými upírmi.

Save Your Nuts (16. apríl)

Originálny názov tejto hry hovorí za všetko. Vo voľnom preklade by sme mohli povedať, že si máte v hre strážiť svoje … orechy? A presne o to ide v každej minihre, ktorá táto hra obsahuje. Až osem hráčov môže proti sebe súperiť či už prostredníctvom internetu, alebo lokálne pri jednom zariadení. Ponúkne aj rôzne pekne spracované mapy, na ktorých sa bude súťažiť.

Zaujímavý článok
ultimate xbox game sale Na aké hry sa tešiť tento týždeň
Začal výpredaj Xbox One hier, obsahuje tituly od EA, 2K aj od Warnerov