gary whitta Na hre Project Athia pracuje scenárista Rogue One
Screenwriter Gary Whitta attends the "After Earth" premiere at the Ziegfeld Theatre on Wednesday, May 29, 2013 in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Na hre Project Athia pracuje scenárista Rogue One

Sony predstavilo na svojej PlayStation 5 prezentácii niekoľko zaujímavých titulov. Medzi nimi bola aj zaujímavo vyzerajúca hra Project Athia. Podľa posledných informácií sa však môžeme tešiť ešte viac, keďže na nej pracuje scenárista z filmu Rogue One, Gary Whitta.

Ten však nemá za sebou len dobre odvedenú prácu v Rogue One. Zásluhy si pripisuje aj za tituly The Book of Eli, Star Wars Rebels, The Walking Dead a mnoho iných. Zdá sa teda, že Square Enix stavia na istotu a scenáristickú časť hry odovzdáva do skúsených rúk.

Whitta to potvrdil prostredníctvom príspevku na Twitteri, kde sa s fanúšikmi podelil o radosť z toho, že môže pracovať na tejto hre. Napriek tomu, že hra je exkluzívna pre PlayStation 5 (čo sa týka konzol), vyjde aj na PC.

Hru sme vám počas prezentácie PlayStation 5 predstavili aj v tomto článku.

Zdroj: VG247


Zaujal ťa článok? Budeme radi ak našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na Facebooku alebo Instagrame. Ponúkneme ti ešte viac zaujímavých článkov, vtipné obrázky, ankety a samozrejme súťaže.

Zaujímavý článok
ghost recon breakpoint ai Na hre Project Athia pracuje scenárista Rogue One
Ghost Recon Breakpoint dostáva AI spoluhráčov