nintendo switch neon blue red Nintendo vydalo štyri nové hry na Switch

Nintendo vydalo štyri nové hry na Switch

Posledná úprava:

Všetko sa to zbehlo tak, že sme to ani nestihli postrehnúť. Nintendo dnes prekvapilo všetkých herných fanúšikov svojim živým vysielaním ich prezentácie Nintendo Direct s podznázvom Mini. Okrem oznámenia nových hier, ktoré na Switch vyjdu, oznámili aj štyri tituly, ktoré sú už teraz pripravené zavítať do vašej konzoly.

Medzi dnes vydané hry, ktoré sú už dostupné v Nintendo eshope patrí Shinsekai: Into the Depths, Good Job, Panzer Dragoon: Remake a Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. V prezentácii sa taktiež hovorilo o hre Star Wars: Episode 1 Racer, ktorá by čoskoro mala taktiež zavítať na Switch.

Shinsekai je príjemná hra zameraná na objavovanie a odohráva sa pod vodou. Stojí za ňou Capcom a minulý rok bola exkluzivitou v službe Apple Arcade. Good Job je hlavolam, kde je vašou úlohou vyšplhať sa po rebríčku pozícii vo firme. Panzer Dragoon aj Star Wars sú vylepšené verzie alebo porty starých klasík.

Okrem iného Nintendo na prezentácii predstavilo aj tri veľké kolekcie od vydavateľa 2K Games, ktoré čoskoro vyjdu na Nintendo Switch.

Zdroj: Nintendo Direct

Zaujímavý článok
assassins creed valhalla hra Nintendo vydalo štyri nové hry na Switch
Ďalšie uniknuté zábery z Assassin’s Creed Valhalla